Čia tai bent! Iš Vilniaus į Oslą bilietai po 3 EUR!

Nereali „Ryanair“ bilietų kaina iš Vilniaus į Norvegijos sostinę Oslą. Pigūs lėktuvo bilietai rugsėjo-spalio mėnesiais kainuoja vos 2,99 EUR už kelionę į vieną pusę. Datų pasirinkimas – ganėtinai didelis, tiesa, bilietai tirpsta tiesiog akyse! Tad susidomėjusiems reiktų smarkiai paskubėti!
Oslas – Norvegijos sostinė, turinti apie 1,5 mln. Gyventojų. Tai didelis ir turtingas turtingos šalies miestas, todėl veiksmas jame niekada nesibaigia. Miestas užima lanko formos teritoriją, kuri yra išties didelė: Osle gausu parkų ir žaliųjų erdvių, miesto teritorija taip pat apie ir apie 40 salų. Prieš keliaujant reiktų įsivertinti ir tai, kad Oslas yra laikomas vienu iš brangiausių Europos miestų, todėl nereiktų čia atvykus tikėtis pigiai papietauti restorane ar rasti nakvynę pigiau nei 25 EUR/žmogui para.
Viena populiariausių atrakcijų Osle – apsilankymas Vikingų laivų muziejuje, kuriame eksponuojami trys geriausiai pasaulyje išlikę 800-900 m. statyti buriniai vikingų laivai – langskipai. Šie laivai buvo iškasti iš pilkapių Norvegijoje. Taipogi Osle verta pamatyti Akershus pilį, aplankyti Norvegijos liaudies muziejų, Vigelando parką, operą, rotušę, parlamentą. Karlo Johano gatvę ir kt.
Pigių skrydžių į Oslą datos: 2016 metų rugsėjis-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Oslas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje: http://www.ryanair.com/. Skrydžių po 3 EUR į vieną pusę yra daugeliui datų iki pat spalio mėnesio pabaigos. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Hubget2
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame Osle esančių 3* apartamentų „Central City Apartments“ nuomos variantą, kuriame 3 nakvynės atsieitų 220 EUR arba 73,33 EUR/para dviems žmonėms. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis vestibiulyje esančiu kompiuteriu, kuriame veikia internetas, lankytis skandinaviškos virtuvės restorane ir pailsėti bare skanaudami gėrimus. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 7,0 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Central_City
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Osle ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.