Pigūs bilietai į įvairias Havajų salas iš Vilniaus ir Rygos – tik nuo 466 EUR į abi puses!

Štai ir vėl atsirado labai geras pasiūlymas norintiems apsilankyti Žemės rojumi vadinamame 8 salų Havajų salyne, esančiame pačiame Ramiojo vandenyno viduryje. Vos prieš porą savaičių buvome skelbę apie super neįtikėtiną pasiūlymą apsilankyti Havajuose iš Rygos vos už 305 EUR. Deja, bet bilietai buvo iššluoti per pusdienį ir mūsų žiniomis, daug norinčių ten nuvykti žmonių nespėjo įšokti į šį traukinį. Dabar Jums turime kiek brangesnį, bet vis vien super patrauklų pasiūlymą apsilankyti Havajuose kelionę pradedant ir baigiant ne Rygoje, o Vilniuje (plius nereikės ir oro uosto keitimo Londone lyginant su prieš porą savaičių buvusiu pasiūlymu)! Bilietų kainos už skrydžius abejomis kryptimis prasideda vos nuo 466 EUR, o už šiuos pinigus galite apsilankyti visoje eilėje Havajų salų: Oahu su sostine Honolulu, Maujį su sostine Kahului ar Kauajį su sostine Lihue. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg bei maitinimas ir gėrimai lėktuve kelionės metu. Skrydžiai jungiamieji, su trumpais persėdimais Amsterdame ir viename JAV miestų (Sietle arba Los Andžele). Papildomai primename, kad reguliarios skrydžių kainos į Havajus paprastai kainuoja 3x daugiau. Tad turite puikią progą aplankyti Aloha valstybę! Žodis “aloha” havajiečių kalba reiškia daugiau nei vien tik „meilė”, „labas” ar „viso gero”. Šis žodis labiau atspindi jausmą, vibraciją, nuolatinį dieviškumo mumyse pajautimą. Pasisveikindami “aloha” jie primena vienas kitam apie dieviškąjį kvėpavimą, kuris yra visų gyvų būtybių tikroji esatis.
Žemės rojumi įvardijamą 8 salų Havajų salyną – Kauajį, Niihau, Oahus, Molokajų, Maujį, Lanajį, Kahulavę, Havajus (Didžiąją salą) – net retas amerikietis aplanko. Pirmiausiai – skrydžiai į šį visame Pasaulyje žinomą kurortą visada buvo LABAI brangūs. Poilsis čia – taipogi išskirtinai brangus. Bet nuostabūs vaizdai ir neįtikėtinas vėjas bei milžiniškos vandenyno bangos atperka viską. Deja, salos vėjo nuotraukose užfiksuoti neįmanoma. Reikia jį pajusti. Būtent vėjas yra tikrų tikriausias salos dvasią atspindintis elementas, visur ir visada tave lydintis ir lyg kažką nuolat šnabždantis. Neveltui Havajai yra visų banglentininkų svajonių šalis. Kur daugiau pamatysi tokias bangas:
Havajai4
Tik neskubėkite nusigąsti – Havajuose yra ir ramių, smėlėtų ir žadą atimančių paplūdimių, iš kurių populiariausias ir visiems tikrai žinomas Waikiki beach arba Vaikiki pakrantė. Mes jau nekalbame apie Havajų ugnikalnius, kalnus, gamtą ir apskritai – pačią Havajietišką dvasią!
Pigių bilietų į Havajus laikotarpis: 2016 metų rugsėjis-lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Amsterdamas-Los Andželas/Sietlas-Honolulu arba Kahului arba Lihue su grįžimu lygiai tais pačiais skrydžių segmentais
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti ant nuorodų apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nurodytomis kryptimis su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Pagal nutylėjimą siūlome skrydžius iš Vilniaus, bet jei norite – galite tokiomis pačiomis kainomis kelionę pradėti ir baigti Rygoje. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdžiai svetainėje:
Pigūs bilietai į Oahu saloje esančią Havajų sostinę Honolulu kainuoja nuo 466 EUR (spausti čia):
Taperlo41
Pigūs bilietai į Maujo saloje esantį Kahului kainuoja nuo 473 EUR (spausti čia):
Taperlo42
Pigūs bilietai į Kauajo salos sostinę Lihue dabar kainuoja nuo 473 EUR (spausti čia):
Taperlo43
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į išsvajotuosius Havajus su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pateikiame pačiame Honolulu centre esančio 2* „Kuhio Banyan Hotel“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 382,00 EUR arba 76.40 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis yra idealioje vietoje, visai netoli garsiojo Waikiki Beach. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Kuhio_Banyan
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį bet kurioje Havajų saloje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.