Super pasiūlymas: pigūs bilietai į Mergelių salas iš Vilniaus – vos nuo 306 EUR į abi puses!

Tęsiame puikių pasiūlymų seriją iš Vilniaus. Mergelių salos pelnytai dar vadinamos Karibų rojumi, yra puiki atostogų kryptis išsiilgusiems šilto klimato, kūną glostančios saulės, vandens pramogų ir kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų. Dabar čia galite nuvykti už neįtikėtinai mažą kainą – sumokėję vos 306 EUR už kelionę į abi puses (įprasta lėktuvo bilietų kaina yra 3x didesnė). Tokią neįtikėtinai pigią galimybę apsilankyti Mergelių salose mums suteikia stambiausias avialinijų tinklas pasaulyje – „Star Alliance“, kuriam priklauso tokie gigantai kaip „Lufthansa“, „United“, „Air Canada“ ir dar visa eilė oro linijų bendrovių. Į bilietų kainą, žinoma, įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg. Visi skrydžiai iš Vilniaus – jungiamieji su persėdimu Helsinkyje ir Majamyje prieš tęsiant kelionę toliau į Mergelių salas. Savaime suprantama, „Star Alliance“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Mergelių salos – salų grupė Vest Indijos šiaurės rytuose, į rytus nuo Puerto Riko. Politiškai jos priklauso dviem valstybėms: Didžiajai Britanijai (šiaurės rytinė salyno dalis) ir Jungtinėms Valstijoms (pietvakarinė salyno dalis). Jungtinės Karalystės Mergelių salos mažiau pasiturinčios. JAV savąsias Mergelių salas už 25 milijonus JAV dolerių nusipirko iš Danijos 1917 m. Jas sudaro daug mažų kalvotų vulkaninių salelių.
Kelionės į Mergelių salas kvapą gniaužiančios ir intriguojančios, žavinčios ir stebinančios, svajingos ir paslaptingos. Mažiausiai apgyvendinta ir mažiausiai išvystyta iš JAV Mergelių salų yra į rytus nuo St. Thomas esanti Saint John sala. Du trečdaliai St. John salos saugoma kaip dalis Mergelių salų nacionalinio parko – tai Laurence‘o Rockefellerio palikimas. Pirmuosius penkis tūkstančius akrų jis padovanojo federalinei vyriausybei 1956 metais. JAV Mergelių salyne esanti Šventojo Kryžiaus sala garsėja saulėtais paplūdimiais, kuriuos skalauja Karibų jūros vandenys, ir puikiu klimatu visus metus. Šios salos istorija taip pat labai įdomi ir turtinga, nes saloje šeimininkavo skirtingos tautos ir kultūros. Įdomu tai, kad ši sala yra labiausiai į rytų pusę nutolęs JAV teritorijoje esantis taškas.
Mergelių salų vizitine kortele tapo ryškiai mėlynas jūros vanduo, baltas paplūdimių smėlis, nedidelis atstumas nuo vienos idiliškos įlankos iki kitos ir skirtingos salose siūlomos pramogos ar malonumai. Teigiama, kad šis salynas yra populiariausias atostogas atvirame vandenyje leisti mėgstančių žmonių tikslas pasaulyje. Be egzotiškos gamtos atostogautojus ši salų grandinė traukia ir palankiais vėjeliais bei ypatingai – saugia jūros teritorija. Skaičiuojama, kad per savaitę atostogautojai šioje Karibų jūros dalyje išsinuomuoja daugiau nei 100 laivų. Mergelių salos – tai puiki kurortinė vieta, su saulėtais paplūdimiais, nepakartojamais gamtos vaizdais bei aktyviomis pramogomis.
Pigių bilietų į Mergelių salas (JAV) laikotarpis: 2016 metų rugsėjis-2017 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Helsinkis-Majamis-Saint Thomas-Majamis-Helsinkis-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Saint Thomas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Rutervo7
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Puerto Riką Karibuose su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų „Bunker Hill Hotel“ viešbučio variantą St. Thomas miesto centre, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,0 balo! 7 nakvynės dviviečiame kambaryje kainuoja tik 557 EUR arba vos 79,57 EUR/para dviems žmonėms (pusryčiai įskaičiuoti). Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Bunker_Hill
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Mergelių salose. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.