Puikus Booking.com pasiūlymas – atgaukite net 25 USD nuo 50 USD ar didesnės viešbučio rezervacijos!

Populiariausia viešbučių rezervavimo sistema visame pasaulyje – Booking.com niekada nesiūlo jokių bonus’inių programų ar nuolaidos kodų. Įprasta manyti, kad ši svetainė suteikia plačiausias galimybes, garantuoja didžiausią viešbučių pasirinkimą, užtikrina patogiausią paiešką bei pateikia daugybę informatyvių unikalių vartotojų atsiliepimų apie kiekvieną dominantį viešbutį, o informacija pateikiama visomis pasaulio kalbomis, tame tarpe ir lietuvių. Tokiam rinkos monopolininkui neįprasta siūlyti dar kažkokias papildomas nuolaidas savo klientams. Bet visada būna pirmas kartas! Ir štai Booking.com pasiūlė pirmąją akciją, kurios metu jie įsipareigoja grąžinti 25 USD nuo naujos viešbučių rezervacijos! Tėra dvi sąlygos: naujoji viešbučio rezervacija turi būti didesnė nei 50 USD ir ją turi atlikti jau esantis Booking.com svetainės narys, t.y. turi būti anksčiau atlikęs bent vieną viešbučio rezervaciją ir turėti savo paskyrą svetainėje! Abi sąlygos tikrai lengvai įgyvendinamos, nes, turbūt, didžioji dauguma mūsų lankytojų buvo net ne kartą ir ne du rezervavę viešbučius per šią sistemą!
Pilnas akcijos sąlygas galite perskaityti čia.
Nenorintiems gilintis, esminiai niuansai čia:
1. Viešbučio rezervacijos privalo būti atliktos tik per šią nuorodą. Jokios kitos nuorodos negalioja.
2. Atsidarius nuorodą, iškart lango apačioje pamatysite pranešimą apie suteikiamą nuolaidą:

3. Prisijungiate prie savo paskyros ir atliekate viešbučio rezervaciją, kuri būtų didesnė nei 50 JAV dolerių. Tinka bet kokios šalys ir bet kokie pasaulio viešbučiai.
4. Viešbučio rezervacijos metu Jums bus pranešama apie suteikiamą 25 USD nuolaidą. Ji bus grąžinama kiekvienam savininkui į konkrečią kreditininę kortelę, su kuria bus atliktas užsakymas. Į debetines korteles nuolaida grąžinama nebus.

5. 25 USD nuolaida į kreditinę kortelę bus grąžinta tik po to, kai viešbutis/apartamentai/svečių namai patvirtins, kad Jūs buvote pas juos apsistoję, t.y. nuolaidą gausite tik po fakto – kai išsiregistruosite iš užsakyto kambario.
6. Nuolaida taikoma tik pirmai rezervacijai kiekvienai Booking.com paskyrai. Rezervuojant galima pasirinkti dvi ar daugiau naktų, kad susidarytų reikalinga 50 USD viešbučio rezervacijos suma.

7. Kiek ilgai tęsis ši akcija – nepranešama. Bet siūlome paskubėti 🙂 Nes kaip parodė neseniai skelbtos naujienos patirtis, tokie pasiūlymai yra itin populiarūs ir jų galiojimo laikas paprastai būna labai ribotas. Sėkmės keliaujantiems!

8 thoughts on “Puikus Booking.com pasiūlymas – atgaukite net 25 USD nuo 50 USD ar didesnės viešbučio rezervacijos!

 • 2017-04-14 at 11:53
  Permalink

  Ar kam nors grazino tuos 25 usd? As rezervavau viesbuti ir nurodziau korteles duomenys is jos viesbuti apmokejau, bet dar nieko. Gavau 2 emailus viename parasyta, kad ivertinus viesbuti ir parasius atsiliepima duos 25 euru premija po sekancio uzsakymo (palikau atsiliepima). O po to gavau dar viena emaila, kur nurodyta, kad metas gauti zadeta premija, bet pagal nuoroda yra booking paskyra ir ten mano uzpildyti duomenys ir daugiau nieko.

  Reply
  • 2017-04-14 at 12:08
   Permalink

   Sveiki,
   Grąžino. Rezervavau apartamentus, savaitgalį juose apsistoję buvome, vakar pinigai įkrito atgal į kortelę iš Booking.com – net print-screen’ą galiu įmesti

   Reply
   • 2017-04-14 at 12:18
    Permalink

    aciu uz atsakyma tikiu, kad grazino, nuo mano rezervacijos praejo jau savaite ir dar nieko. O nebuvo atejes emailas koks nors del grazinimo?

    Reply
    • 2017-04-14 at 14:36
     Permalink

     Emailas buvo atejes, praejus 3 dienoms nuo check-out. Emailas toks bazinis su pavadinimu: „Thanks for booking – your US$25 reward is waiting on the other side of your trip!“ Ir sekancia diena ikrito pinigai

     Reply
 • 2017-03-22 at 12:21
  Permalink

  Kaip suprasti 6 punktą? “

  6. Nuolaida taikoma tik pirmai rezervacijai kiekvienai Booking.com paskyrai. Rezervuojant galima pasirinkti dvi ar daugiau naktų, kad susidarytų reikalinga 50 USD viešbučio rezervacijos suma.“.

  Vieną kartą tik pasinaudoti galima ar kaip ?

  Reply
  • 2017-03-22 at 12:30
   Permalink

   Būtent – viena rezervacija vienam Booking.com account’ui

   Reply
 • 2017-03-21 at 18:34
  Permalink

  Suuuuuuper!!! 🙂 🙂 🙂 Ka be Jusu darytumem? Neisivaizduoju 🙂 Aciu!!!

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.