Pigūs bilietai iš Varšuvos į Beirutą, Libanas – tik 105 EUR į abi puses!

Lenkijos oro linijos „LOT Polish Airlines“ pranešė apie puikias akcijines kainas skrydžiams iš Varšuvos į Libano sostinę ir didžiausią miestą – Beirutą! Pigūs bilietai į Libaną tik šiandien kainuoja vos 105 EUR už kelionę į abi puses! Į skrydžio kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Norime priminti, kad reguliari skrydžių kaina iš Lietuvos į Libano sostinę prasideda nuo ~350 EUR sumos, tad pasiūlymas yra tikrai labai geras.
Žinoma, lietuvių turistai retai kada renkasi Libaną savo atostogų kryptimi. Be reikalo. Libanas, rodos, tobulas kraštas turiningoms ir įdomioms atostogoms. Jokia kita miniatiūrinė šalis (Libano plotas – kaip šeštadalis Lietuvos) netalpina savyje šitiek kardinaliai skirtingų grožybių. Keliasdešimt kilometrų – ir vietoje didžiausios pasaulio romėnų šventyklos jau senas arabiškas miestas. Dar tiek pat – ir kryžininkų pilis, finikiečių griuvėsiai, turkų vietininko rūmai, milžiniškos “menės” olose. Nuo saulėto Viduržemio jūros kurorto iki pūgų košiamo kalnų slidininkų miestelio – irgi juokingas atstumas.
Palei visą Beirutą – ilga ilga jūros pakrantė. Žymiausia jos vieta – iš vandens prasišaunančios Balandžių uolos, kurias smagu stebėti nuo pajūrio restoranų, skanaujant libanietiškus pietus iš daugybės smulkių patiekalų. Vos už 18 kilometrų nuo Beiruto galima aplankyti Jeita Grotto urvus, kurių bendras ilgis daugiau nei 9 kilometrai. Šiek tiek toliau, už 85 kilometrų yra įsikūręs istorinis Baalbek miestas, garsėjantis įspūdingais griuvėsiais iš Romos imperijos laikų. Libanas tikrai turi ką pasiūlyti ir parodyti, svarbiausia ir sunkiausia dalis – ryžtis atvykti į šią šalį. Žinoma, reiktų priminti ir tai, kad jei savo pase turite Izraelio antspaudą, į Libaną tikrai būsite neįleisti. 2006-ųjų metų Izraelio bombardavimo Libanas nepamiršo.
Pigių skrydžių į Beirutą, Libaną datos: 2016 metų kovo pabaiga – 2016 metų birželis
Skrydžių segmentai: Varšuva-Beirutas-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Oficialioje „LOT Polish Airlines“ svetainėje bilietai yra 30 EUR brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva-Beirutas-Varšuva su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
VarsBeir
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Libano sostinę su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums niekuo nereikės rūpintis! 🙂
Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.