Hitas! Eurolines autobusų bilietai vos po 1 EUR į daugelį Europos miestų!

Atnaujinta – vėl galima įsigyti bilietų po 1 EUR į įvairius Baltijos šalių, Lenkijos ir Vokietijos miestus! Atnaujintas akcijos laikotarpis: kelionėms nuo lapkričio 25 iki gruodžio 20 dienos! Bilietai sparčiai tirpsta, tad ilgiau laukti nerekomenduojame!
Akivaizdu, bet neįtikėtina – autobusų bilietai po Europą tekainuoja vos 1 EUR! Taip pigu keliauti po Europą dar nebuvo! Kaip skelbia oficiali Eurolines svetainė, tai mokėdami tik 1 eurą už autobusų bilietą su Eurolines galima keliauti į šiuos Europos miestus:
Berlyną, Romą, Vieną, Krokuvą, Varšuvą, Rygą, Taliną, Kelną, Štutgartą, Gdanską, Fraktfurtą, Hanoverį ir daugelį kitų puikių miestų!
Pastebėjimas: mums taip ir nepavyko akcijos laikotarpiu rasti nors vieno bilieto į Vieną arba Romą už 1 EUR. Eilinį kartą melaginga lietuviška reklama?
Bilietus už 1 eurą galima įsigyti kelionėms nuo rugsėjo 1 iki gruodžio 15 dienos. Tiesa, yra maža smulkmena – bilietai internetu pradedami pardavinėti tik 90 dienų prieš išvykimą. Tad šiai dienai, rugpjūčio 6-ai, galite bilietus įsigyti tik iki lapkričio 4-os dienos. Rytoj galėsite jau įsigyti bilietos iki lapkričio 5-os dienos ir t.t. iki pat gruodžio 15-os. Tada akcija oficialiai baigsis. Į kiekvieną maršrutą po 1 EUR parduodami pirmieji 5 bilietai. Juos kažkam nupirkus, akcijinė kaina dingsta ir lieka tik reguliari.
Bilietai parduodami www.eurolines.lt svetainėje ir yra pažymėti specialiu PROMO ženklu.
Pigūs autobusų bilietai iš Kauno į Varšuvą, į Rygą, į Berlyną, į Taliną ir kitus miestus pateikiami pavyzdyje žemiau. Kaip jau minėjome, bilietų po 1 EUR į Romą ar Vieną aptikti nepavyko, nors jie ir reklamuojami. O, gaila…
Autobusu_bilietai
Jei jau ryžotės įsigyti bilietą į kurią nors šalį, Jums gali joje prireikti viešbučio. Viešbučių kainas bet kurioje Europos šalyje galite pasitikrinti tiesiog čia:


Booking.com

5 thoughts on “Hitas! Eurolines autobusų bilietai vos po 1 EUR į daugelį Europos miestų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.