Neblogai! „Eurolines“ autobusų bilietai iš Vilniaus į Maskvą – vos nuo 5 EUR į vieną pusę!

Tarptautinė Europos tolimųjų autobusų reisų bendrovė „Eurolines“ paskelbė naują akciją: bilietai iš Vilniaus į Maksvą ir atgal tekainuoja vos 5 EUR! Primename, kad „Eurolines“ yra didžiausia Europos pervežimo bendrovė, turinti ~500 galinių stočių 25-iose Europos valstybėse ir Maroke. Tai nėra centralizuota bendrovė, o įvairių Europos susisiekimo bendrovių tinklas. Jam priklauso 32 bendrovės. Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje Eurolines yra administruojama bedrovės „National Express Group“, Airijoje – „Bus Éireann“, Lietuvoje – „Kautra“.
Kelionės metu galėsite mėgautis išskirtiniais „Eurolines“ autobusais ir jų teikiamais patogumais:
• Ypatingai patogios sėdynės
• Dar daugiau vietos kojoms
• Galimybė žiūrėti nemokamai filmus, klausytis muzikos, skaityti e-žurnalus media centre
• Nemokamas buteliukas šaltinio vandens “Žalia giria”
• Nemokamas bevielis internetas
• Elektros rozetė
• Kondicionavimo sistema
• Kiekviena sėdynė aprūpinta saugos diržu
• Švarus ir tvarkingas tualetas
Akcijos laikotarpis: 2016.11.23 – 2016.11.27
Pigių kelionių laikotarpis: 2016.12.16 – 2017.01.06
Nuolaidos kodas:
Paskubėkite, pirkimo laikas ir vietų skaičius ribotas. Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje Eurolines svetainėje adresu: http://www.eurolines.lt/lt/. Susivedat dominančias kelionių datas, išvykimo, atvykimo miestus ir sekančiame žingsnyje Jums turi būti automatiškai pritaikyta atitinkama nuolaida bilietams. Rezervacijos pavyzdžiai su jau pritaikytomis nuolaidomis bilietams čia:
cusito4
Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.