Tiesioginiai skrydžiai iš Vokietijos į Puerto Platą, Dominikos Respublika – tik 300 EUR į abi puses!

Puiki kaina tiesioginiams skrydžiams iš ketvirtojo pagal dydį Vokietijos miesto Kiolno į Puerto Plata kurortą Dominikos Respublikoje! Bilietai už tiesioginius skrydžius į abi puses tekainuoja vos 300 EUR! Tokias puikias bilietų kainas į JAV siūlo antrinė „Lufthansa AG“ bendrovė „Eurowings“. Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 30 EUR už kelionę į vieną pusę.
Kiekvienas keliautojas lieka sužavėtas 120 km ilgio balto smėlio paplūdimių ruožu į rytus nuo Pueto Plata miesto. Puerto Platos kurortas, arba “Sidabrinis uostas” įsikūręs Dominikos šiaurės rytuose, 250 km nuo Santo Domingo miesto (šalies sostinė). Būtent čia Kristupas Kolumbas pirmą kartą išsilaipino saloje ir sušuko: “Žmogaus akys nėra mačiusios gražesnės žemės!” Na, o Puerto Platos miestą 1496 metais įkūrė Kristupo Kolumbo brolis Bartolomėjus. Puerto Platos pakrantė dar vadinama La Costa del Ambar – “Gintarine pakrante”, nes čia randama nemažai juodo gintaro. “Gintarinė pakrantė” be gintaro dar gali pasigirti puikiais paplūdimiais, skaidria jūra, vešlia augmenija, drėgnu tropiniu klimatu, gavinamu Atlanto vėjų. Šios vietos gamta šiek tiek skiriasi nuo populiaraus Punta Kanos regiono, nes Puerto Platoje galima akis ganyti į nuostabius kalnų vaizdus, o auksinio atspalvio paplūdimius skalauja aukštos bangos, tad čia mėgsta rinktis banglentininkai. Puerto Plata kurortinė vietovė apima keletą populiarių kurortų: Sosua, Cabarete ir Playa Doradą.
Pigių bilietų į Puerto Platą laikotarpis: 2017 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kiolnas-Puerto Plata-Kiolnas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Kiolnas-Puerto Plata-Kiolnas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
cusito9
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kiolną į Dominikos Respubliką su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų „Coral Blanco Hotel“ viešbučio variantą vienoje populiariausių kurortų – Sosua kurortinėje zonoje, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,7 balo! 5 nakvynės dviviečiame kambaryje kainuoja tik 283 EUR arba 55,20 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis įsikūręs vos per 100 metrų nuo nuostabaus grožio Playa Chiquita paplūdimio. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
coral_blanco
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Puerto Plata ar Dominikos Respublikoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.