Super pasiūlymas artėjančioms Kalėdoms! Tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos į Madagaskaro salą – vos 338 EUR į abi puses!

Puikus pasiūlymas nuo „Rainbow Tours“ kompanijos Kalėdoms nuvykti į kitą pasaulį – Madagaskarą – ketvirtąją pagal dydį salą pasaulyje (po Grenlandijos, N.Gvinėjos ir Borneo), kuri tarsi Nojaus laivas dreifuoja Indijos vandenyne. Paklausus tautiečių apie Madagaskarą, dažniausiai jie atsako, kad tai sala kažkur prie Afrikos krantų. Kai kas yra girdėję apie tarpukario geografo ir keliautojo Kazio Pakšto ketinimus Madagaskare įkurti lietuvių koloniją, kiti yra matę Mariaus Ivaškevičiaus pjesę „Madagaskaras“, dar kiti Madagaskarą sieja su pingvinais iš Dream Works kino kompanijos sukurtų animacinių filmukų „Madagaskaras“ ir „Madagaskaro pingvinai“. Tačiau dažnam lietuviui Madagaskaras – tolimas tarsi mėnulis.
Nuo Rytų Afrikos pakrantės atskirta Mozambiko sąsiaurio ir 400 km atstumu nutolusi, už Lietuvą apie devynis kartus didesnė sala stebina savo išskirtinumu – tai tarsi gamtos lobių sala, nepanaši į jokią kitą pasaulyje. Sala dažnai vadinama aštuntuoju žemynu turint galvoje ne dydį, o izoliuotą jos vystymąsi.
Prieš 160 mln. metų nuo žemyno atsiskyręs žemės lopinėlis tapo šimtų tūkstančių augalų ir gyvūnų namais, kurių beveik 80% niekur kitur neauga ir negyvena, yra endeminiai t.y. sutinkami tik šitoje saloje. Kalnai, drėgnieji lietaus miškai, kuriuose auga retų rūšių paparčiai, pusdykumės, šimtus metų skaičiuojantys baobabai, tarp kurių skraido reti paukščiai, daugybė orchidėjų rūšių, balti paplūdimiai ir koralų rifų suformuoti žydro jūros vandens baseinai – kiekvienas gamtos mylėtojas Madagaskare atras savo rojaus kampelį. Sala garsėja nacionaliniais parkais, draustiniais ir gamtos rezervatais, kuriuos lankysite kelionės metu. Tik Madagaskare sutinkami tikriausiai patys mieliausi gyvūnai pasaulyje – lemūrai, ropoja spalvingieji driežai ir chameleonai, klaidžioja fosos – pumos ir šuns hibridas.
Iš vienos pusės žavu, kad Madagaskaras nėra nutryptas turistų minių, iš kitos pusės keliautoją gali erzinti prastai išvystyta infrastruktūra. Vykstant į šią šalį reikėtų apsišarvuoti kantrybe ir į galimus nesklandumus, buitinius nepatogumus žiūrėti filosofiškai, būti pasiruošus patirti ne vieną nuotykį ir išbandymą… Šioje kelionėje reikės daug ir aktyviai judėti – gamtą stebėsite vaikščiodami po nacionalinius parkus – teks ir sušlapti, ir sukaisti, ir gerokai paprakaituoti… Tikimės, kad šią kelionę pasirinks mylintys ir suprantantys gamtą, draugiški, neišlepę, nekaprizingi, užsigrūdinę, kantrūs žmonės, spinduliuojantys gerą nuotaiką ir optimizmą. Šioje kelionėje reikia mokėti atsipalaiduoti, niekur neskubėti ir mėgautis … Mokėti džiaugtis tuo, ką dovanoja ši diena, juk gyvūnų stebėjimas – tai valandos kantrybės ir sėkmė, kuri tave aplanko arba aplenkia…
Pigių bilietų į Madagaskarą laikotarpis: 2016 metų gruodis (tėra viena data gruodžio mėnesį)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Antananaryvas-Varšuva (čarteriniai tiesioginiai reisai)
Bilietus galite įsigyti oficialioje „Rainbow Tours“ svetainėje. Pigiausias kelionės variantas – šių metų gruodžio 12-26 dienomis. Bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
tranissio2

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.