Nerealu! Pigūs bilietai į Madagaskaro salą iš įvairių Europos miestų – vos nuo 265 EUR į abi puses!

Nerealus pasiūlymas, kuris bet kada gali pasibaigti! Nacionalinės Kenijos oro linijos „Kenya Airways“ pasiūlė nerealiai pigius akcijinius bilietus iš įvairių Europos miestų į Madagaskarą – ketvirtąją pagal dydį salą pasaulyje (po Grenlandijos, N.Gvinėjos ir Borneo), kuri tarsi Nojaus laivas dreifuoja Indijos vandenyne! Bilietų kaina su įskaičiuotu registruojamu bagažu bei gėrimais ir maitinimu lėktuve skrydžio metu dabar kainuoja vos nuo 265 EUR už kelionę į abi puses! Ar Jūs galite tuo patikėti? Jei svajojote aplankyti Madagaskarą, bilietus turėtumėte pirkti čia ir dabar, nes rytoj jų jau tikrai nebus!
Nuo Rytų Afrikos pakrantės atskirta Mozambiko sąsiaurio ir 400 km atstumu nutolusi, už Lietuvą apie devynis kartus didesnė sala stebina savo išskirtinumu – tai tarsi gamtos lobių sala, nepanaši į jokią kitą pasaulyje. Sala dažnai vadinama aštuntuoju žemynu turint galvoje ne dydį, o izoliuotą jos vystymąsi.
Prieš 160 mln. metų nuo žemyno atsiskyręs žemės lopinėlis tapo šimtų tūkstančių augalų ir gyvūnų namais, kurių beveik 80% niekur kitur neauga ir negyvena, yra endeminiai t.y. sutinkami tik šitoje saloje. Kalnai, drėgnieji lietaus miškai, kuriuose auga retų rūšių paparčiai, pusdykumės, šimtus metų skaičiuojantys baobabai, tarp kurių skraido reti paukščiai, daugybė orchidėjų rūšių, balti paplūdimiai ir koralų rifų suformuoti žydro jūros vandens baseinai – kiekvienas gamtos mylėtojas Madagaskare atras savo rojaus kampelį. Sala garsėja nacionaliniais parkais, draustiniais ir gamtos rezervatais, kuriuos lankysite kelionės metu. Tik Madagaskare sutinkami tikriausiai patys mieliausi gyvūnai pasaulyje – lemūrai, ropoja spalvingieji driežai ir chameleonai, klaidžioja fosos – pumos ir šuns hibridas.
Pigių bilietų į Madagaskarą laikotarpis: 2018 metų lapkritis bei 2019 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Įvairūs Europos miestai-Amsterdamas-Madagaskaras-Amsterdamas-Įvairūs Europos miestaiPigių bilietų yra iš daugybės Europos miestų. Tarp jų, deja, nėra nei Lietuvos, nei Lenkijos, nei Latvijos ar Estijos sostinių. Bet nepaisant to, galima lengvai ir paprastai susidėlioti kelionę iš tolimesnių didmiesčių, kuriuos galima lengvai ir paprastai pasiekti pigių avialinijų pagalba. Kaip pavyzdžiui, bilietai iš Milano į Madagaskarą kainuoja vos nuo 265 EUR į abi puses – spausti čia:

Jei lapkričio mėnesį kelionė į Madagaskarą iš Milano nedomina, analogiška kaina bilietų galima nusipirkti ir sausį – spausti čia arba kovą – spausti čia.
Yra pigių bilietų ir ne tik iš Milano. Keletas kelionės variantų iš kitų miestų:
Frankfurtas-Madagaskaras-Frankfurtas bilietai kainuoja tik 302 EUR spausti čia.
Berlynas-Madagaskaras-Berlynas bilietai kainuoja tik 339 EUR spausti čia.
Viena-Madagaskaras-Viena bilietai kainuoja tik 311 EUR spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Europos miestų į Madagaskaro salą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.