Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Milano bei Romos į Madagaskaro salą – tik nuo 417 EUR!

Puikus pasiūlymas nuo „Turkish Airlines“ kompanijos aplankyti kitą pasaulį – Madagaskarą – ketvirtąją pagal dydį salą pasaulyje (po Grenlandijos, N.Gvinėjos ir Borneo), kuri tarsi Nojaus laivas dreifuoja Indijos vandenyne. Paklausus tautiečių apie Madagaskarą, dažniausiai jie atsako, kad tai sala kažkur prie Afrikos krantų. Kai kas yra girdėję apie tarpukario geografo ir keliautojo Kazio Pakšto ketinimus Madagaskare įkurti lietuvių koloniją, kiti yra matę Mariaus Ivaškevičiaus pjesę „Madagaskaras“, dar kiti Madagaskarą sieja su pingvinais iš Dream Works kino kompanijos sukurtų animacinių filmukų „Madagaskaras“ ir „Madagaskaro pingvinai“. Tačiau dažnam lietuviui Madagaskaras – tolimas tarsi mėnulis. Metas tai pakeisti! Juolab, kad dabar atsirado labai pigių bilietų su „Turkish Airlines“ iš Milano bei Romos į Madagaskarą, kurių kaina prasideda vos nuo 417 EUR! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maistas bei gėrimai lėktuvuose skrydžių metu. Tiek Romą, tiek Milaną greitai ir patogiai pasiekti iš Lietuvos galima pigių oro linijų bendrovių pagalba.
Nuo Rytų Afrikos pakrantės atskirta Mozambiko sąsiaurio ir 400 km atstumu nutolusi, už Lietuvą apie devynis kartus didesnė sala stebina savo išskirtinumu – tai tarsi gamtos lobių sala, nepanaši į jokią kitą pasaulyje. Sala dažnai vadinama aštuntuoju žemynu turint galvoje ne dydį, o izoliuotą jos vystymąsi.
Prieš 160 mln. metų nuo žemyno atsiskyręs žemės lopinėlis tapo šimtų tūkstančių augalų ir gyvūnų namais, kurių beveik 80% niekur kitur neauga ir negyvena, yra endeminiai t.y. sutinkami tik šitoje saloje. Kalnai, drėgnieji lietaus miškai, kuriuose auga retų rūšių paparčiai, pusdykumės, šimtus metų skaičiuojantys baobabai, tarp kurių skraido reti paukščiai, daugybė orchidėjų rūšių, balti paplūdimiai ir koralų rifų suformuoti žydro jūros vandens baseinai – kiekvienas gamtos mylėtojas Madagaskare atras savo rojaus kampelį. Sala garsėja nacionaliniais parkais, draustiniais ir gamtos rezervatais, kuriuos lankysite kelionės metu. Tik Madagaskare sutinkami tikriausiai patys mieliausi gyvūnai pasaulyje – lemūrai, ropoja spalvingieji driežai ir chameleonai, klaidžioja fosos – pumos ir šuns hibridas.
Iš vienos pusės žavu, kad Madagaskaras nėra nutryptas turistų minių, iš kitos pusės keliautoją gali erzinti prastai išvystyta infrastruktūra. Vykstant į šią šalį reikėtų apsišarvuoti kantrybe ir į galimus nesklandumus, buitinius nepatogumus žiūrėti filosofiškai, būti pasiruošus patirti ne vieną nuotykį ir išbandymą… Šioje kelionėje reikės daug ir aktyviai judėti – gamtą stebėsite vaikščiodami po nacionalinius parkus – teks ir sušlapti, ir sukaisti, ir gerokai paprakaituoti… Tikimės, kad šią kelionę pasirinks mylintys ir suprantantys gamtą, draugiški, neišlepę, nekaprizingi, užsigrūdinę, kantrūs žmonės, spinduliuojantys gerą nuotaiką ir optimizmą. Šioje kelionėje reikia mokėti atsipalaiduoti, niekur neskubėti ir mėgautis … Mokėti džiaugtis tuo, ką dovanoja ši diena, juk gyvūnų stebėjimas – tai valandos kantrybės ir sėkmė, kuri tave aplanko arba aplenkia…
Pigių bilietų į Madagaskarą laikotarpis: 2019 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Roma/Milanas-Stambulas-Mauricijus-Madagaskaras-Mauricijus-Stambulas-Roma/MilanasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Roma-Madagaskaras-Roma su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Pigių bilietų į Madagaskarą yra ir iš Milano – spausti čia:

Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Turkish Airlines“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Italijos miestų į Madagaskarą su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.