WoW! Nereali kelionė iš Vilniaus į Seišelius (su galimybe aplankyti ir Madagaskarą) – vos nuo 406 EUR!

Super galimybė kitų metų pradžioje apsilankyti nuostabiuose Seišelių paplūdimiuose! Pigius, vos 317 EUR kainuojančius, bilietus į šį nuostabųjį gamtos kampelį siūlo egzotinės „Ethiopian Airlines“ oro linijos. Tiesa, 317 EUR kainuoja bilietai iš Briuselio į Seišelius bei atgal. Prie šių bilietų pridėjus skrydžius Vilnius-Briuselis-Vilnius gauname puikią galutinę kelionės kainą – vos 406 EUR už galimybę atsidurti amžinai žydinčioje vasaroje – Seišelių salose! Dėmesio, už vos didesnę sumą galima susikombinuoti kelionę ir į Madagaskarą, tokiu būdų „nušaunant” du zuikius – vienos kelionės metu aplankyti šias dvi visame pasaulyje garsėjančias vietas.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 rugsėjis bei 2018 metų vasaris-gegužė (tėra kelios datos)
Skrydžių segmentai: Briuselis-Viena-Adis Abeba-Seišeliai-Adis Abeba-Milanas-Briuselis
Galimos kelionės datos: Rugsėjo 4-19, Rugsėjo 11-23, Vasario 5-17, Vasario 5-24, Kovo 7-15, Kovo 5-19, Kovo 18-30, Kovo 20-29, Balandžio 16-28, Balandžio 23-Gegužės 5 d. ir kt.
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Briuselis-Praslenas ir Mahė-Briuselis su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Šio varianto metu, Jūs iš pradžių atskristumėte į antrąją pagal dydį Seišelių salą – Prasleną, o kelionę atgal į Briuselį pradėtumėte jau iš pagrindinės Mahės salos. Jei toks variantas Jums netinka, galima nusipirkti bilietus su atvykimu ir išvykimu iš tos pačios Prasleno salos – spausti čia:

Puiki idėja Valentino dienos progai, tiesa? 🙂
Trokštantiems pamatyti kuo daugiau, galimas dar sudėtingesnis kelionės maršrutas: iš Briuselio atskristi į Madagaskarą, o atgal į Europą išskristi iš Seišelių. Tokiu atveju Jums tereiktų papildomai pasirūpinti arba lėktuvo, arba laivo bilietu iš Madagaskaro į Seišelius. Pigiausi bilietai tokiu maršrutu kainuoja vos 331 EUR – spausti čia:

Kaip pranešė komentaruose mūsų puslapio skaitytojas Augustinas, galimas ir atvirkštinis variantas: iš pradžių skristi į Seišelius, o vėliau – į Madagaskarą, iš kurio lauktų kelionė atgal į Briuselį. Toks kelionės variantas geresnis tuo, kad skrydžiai iš Seišelių į Magagaskarą yra daugiau kaip 100 EUR pigesni, nei iš Madagaskaro į Seišelius – spausti čia:

Na, o skrydis iš Seišelių į Madagaskarą tekainuoja 184 EUR – spausti čia:

Papildomai gera naujiena ta, kad skrydžiai iš Vilniaus į pagrindinį Briuselio oro uostą susidėlioja tiesiog idealiai – nereikės nei nakvynės Belgijos sostinėje, nei ilgo laukimo oro uoste iki sekančio kelionės etapo. Tarkim, bilietai Vilnius-Briuselio pagrindinis oro uostas kainuoja vos 45 EUR į vieną pusę – spausti čia:

Kaip matote, atskridę į Briuselį, turėtumėte kiek daugiau nei 2 valandas laiko prieš sekantį skrydį link Seišelių. Panaši situacija yra ir grįžtant – spausti čia:

Sudėjus visus skrydžius gauname tiesiog super kainą už nepakartojamas atostogas Seišeliuose – vos 406 EUR už visus skrydžius! Tiesa, jei nuspręstumėte šioje kelionėje aplankyti ir Madagaskarą, kelionės kaina kiek smarkiau išbrangtų, bet juk įspūdžiai neįkainojami!
Kelionės datų ir skrydžių variantų – tikrai nemažai. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo pigaus nuvykimo per Briuselį į Seišelius su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

14 thoughts on “WoW! Nereali kelionė iš Vilniaus į Seišelius (su galimybe aplankyti ir Madagaskarą) – vos nuo 406 EUR!

 • 2017-07-07 at 11:21
  Permalink

  Manau tu pražilsi kai nespėsį į kurį nors persėdimą.

  Reply
 • 2017-07-07 at 08:31
  Permalink

  5 persėdimai ir sutaupyti 100 eur, prarasti 2 metai gyvenimo dėl nervinės įtampos ar spėsi į sekantį skrydį ar ne ir tu jau Seiseliuose. Jei nusiperki dar lagaminą su Airbaltic tada kaip ir nieko ne sutaupai. Nu nerealus pasiūlymas. Gal geriau palauksiu kokios akcijos ir kaip žmogus su Turkish Airlines nuskrisiu už 500 eurų .

  Reply
  • 2017-07-07 at 10:00
   Permalink

   Belaukdamas nepražilk. Nereikės tada jokių Seišelių, o tik kelialapio į Druskininkų sanatorijas 🙂

   Reply
 • 2017-07-07 at 08:12
  Permalink

  Nusipirkau be jokių problemų su DNB kortele. Ačiū! Beje, kaip su vizomis į Seišelius?

  Reply
 • 2017-07-07 at 02:02
  Permalink

  Na va, bandėme užsisakyti ir deja nepavyko… Nei vienas iš tų puslapių nepriima mūsų turimų kortelių, visur paskutiniame žingsnyje atmeta mūsų mokėjimą ir rodo pranešimą, kad jie priima tik skandinaviškas korteles. Pirmą kartą teko susidurti su tokiu absurdu… 🙁

  Reply
  • 2017-07-07 at 07:27
   Permalink

   Va, čia tai prasta naujiena… Kalbi apie tai:
   Your payment failed. Try another credit card or contact customer service.
   (Please note that we can only accept payments from Scandinavian cards.)
   Bet negi šį pranešimą „meta” visose agentūrose? Juk galima pirkti per Tickets.ee, Paravion, SuperSaver?

   Reply
   • 2017-07-07 at 08:26
    Permalink

    Taip, būtent tokį pranešimą ir metė visose agentūrose.
    Šiaip kažkaip žiauriai keista, nes mokėti bandėme su SEB kortele, o šis bankas yra grynas skandinavas ir taip pat visur figūruoja tų agentūrų apmokėjimo variantų sąrašuose.
    O vienodą pranešimą meta todėl, kad praktiškai per kur bebandytum pirkti, galiausiai atsiduri toje pačioje identiškoje sistemoje 🙂

    Reply
 • 2017-07-06 at 23:36
  Permalink

  Tas variantas įtraukti ir Madagaskarą būtų žiauriai nerealus. Bet kad skrydis iš Madagaskaro į Seišelius kainuoja beveik tiek pat kiek visi kiti bilietai kartu sudėjus… 🙁

  Reply
  • 2017-07-06 at 23:40
   Permalink

   275 EUR 🙂 Daugokai, bet… I Madagaskara is principo labai brangiai bilietai kainuoja. O cia uz nepilnai 700 EUR pabutum ir ten, ir dar gautum bonusa – Seiselius. Visai neblogai 🙂

   Reply
   • 2017-07-06 at 23:42
    Permalink

    Aš pigiausią mačiau už 299 Eur kai tikrinau. Šėtonas matyt turi geresnę uoslę kur pigiausi 🙂 Bet tai per daug neguodžia, vis tiek brangoka. Bet vilioja… 😀

    Reply
    • 2017-07-06 at 23:44
     Permalink

     Manau, kad galima ir dar pigiau suskraidyti. Nes peržiūrėjus skrydžių istoriją matyti, kad buvę bilietų ir po 200 EUR. Nusipirkus tokį kelionės variantą būtų dar daug laiko pigesnių bilietų paieškai kaip perskristi iš Madagaskaro į Seišelius 🙂

     Reply
     • 2017-07-06 at 23:50
      Permalink

      Beje, yra ir atvirkštinis variantas. Gali iš Briuselio varyti į Seišelius ir iš ten į Madagaskarą. Tokiam variantui užtikau skrydį iš Seišelių į Madagaskarą už 174 Eur!

     • 2017-07-06 at 23:52
      Permalink

      Na va, super išvis 🙂 Tuoj atnaujinsiu naujieną 🙂

     • 2017-07-07 at 02:33
      Permalink

      kur galima paziureti bilietu istorija? Praverstu vertinant ivairiu skrydziu kainas ir sandoriu gerumus 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.