Super! Iš Kauno per Šanoną arba Dubliną į Vankuverį, Kanada – vos nuo 319 EUR į abi puses!

Skubame pasidalinti įdomiu ir labai pigiu pasiūlymu norintiems aplankyti antrąją pagal dydį pasaulio valstybę – Kanadą. Pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“, pasiūlė pigius bilietus iš įvairių Airijos miestų (Dublino, Korko ir Šanono) į Ramiojo vandenyno pakrantėje įsikūrusį Vankuverį! Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 237 EUR už kelionę iš Airijos į Kanadą bei atgal. Prie šios sumos pridėjus tiesioginius ir patogius „RyanAir“ skrydžius iš Kauno į Airijos sostinę arba Šanoną, gauname kombinuotą kelionės paketą už vos 319 EUR! Siekiantiems maksimaliai sutaupyti „RyanAir“ bilietų galite kol kas dar nepirkti. Ne paslaptis, jog pigiausi šios aviakompanijos bilietai būna likus maždaug mėnesiui iki planuojamo išvykimo. Tad turintys kantrybės gali mėginti sumedžioti bilietus Kaunas-Šanonas-Kaunas arba Kaunas-Dublinas-Kaunas už dar mažesnę sumą, ko pasekoje ši kelionė kainuotų dar pigiau!
Kanada yra antra pagal dydį pasaulio valstybė, apsupta 3 vandenynų, turinti daugybę įlankų, užutėkių, fiordų, ežerų ir vis dažniau atrandama ir aplankoma lietuvių jaunimo, puikiai kalbančio angliškai. Dėl didelės teritorijos, čia galima pamatyti labai skirtingus kraštovaizdžius: Rytinės dalies lygumas, Vakarinės Kanados Kordiljerų kalnus, nepakartojamas pakrančių linijas, fiordus ir Šiaurinės Kanados Arktinį salyną su gausybę salų. Tai ir ekonomiškai stipri šalis, turinti ką pasiūlyti pasauliui ir ten atvykstantiesiems. Kanada, ypač Torontas, yra laikomi vienais draugiškiausių emigrantams. Miestas giriasi tolerantiškais žmonėmis, kurie nuoširdžiai bendrauja ir padeda adaptuotis naujoje vietoje.
Pigių bilietų į Kanadą laikotarpis: 2017 metų rugpjūtis-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Dublinas/Korkas/Šanonas-Londonas-Vankuveris-Londonas-Dublinas/Korkas/Šanonas (už kiek didesnę pinigų sumą galima nusipirkti tiesioginius skrydžius iš Dublino į Vankuverį ir atgal)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Šanonas-Vankuveris-Šanonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos bilietus galima elgtis dvejopai – arba iškart įsigyti „RyanAir“ aviakompanijos bilietus tiesioginiams skrydžiams iš Kauno į Šanoną ir toliau sau ramiai laukti kelionės. Arba galima mėginti palaukti pigesnių bilietų skrydžiams. Nenorintiems laukti, šiandien bilietai į Šanoną iš Kauno kainuoja 81,50 EUR už kelionę į abi puses:

Štai ir viskas – turite kombinuotos kelionės paketą vos už 319 EUR kaip iš Kauno nuvykti į Vankuverį bei grįžti atgal! Taipogi galima susidėlioti kelionę ir iš Dublino, į kurį galima taipogi nuvykti tiesioginiais „RyanAir“ aviakompanijos skrydžiais iš Kauno arba Vilniaus. Tiesa, bilietai iš Airijos sostinės į Vankuverį kainuoja kiek brangiau – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Kauno ar Vilniaus per Dubliną bei Šanoną į vieną didžiausių Kanados miestų su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.