Super! Labai pigūs bilietai iš Vilniaus bei Rygos į įvairius didžiuosius Kanados miestus – Torontą, Vankuverį, Kalgarį, Monrealį, Edmontoną – vos nuo 252 EUR į abi puses!

Atsirado super pigių bilietų iš Vilniaus bei Rygos į penkis didžiuosius Kanados miestus – Torontą, Vankuverį, Kalgarį, Monrealį ir Edmontoną! Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 252 EUR už kelionę į abi puses kelionę pradedant ir baigiant Lietuvoje arba Latvijoje. Tokią nerealią galimybę apsilankyti Kanadoje mums siūlo pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“. Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 50 EUR už kelionę į vieną pusę. Visi skrydžiai vykdomi su vienu-dviem persėdimais Frankfurte bei viename JAV miestų. Puiki proga pigiai apsilankyti užburiančioje Kanadoje!
Didingi kalnai, pušynais apaugę skardžiai, galybė tyvuliuojančių ežerų, ramiai besiganantys bizonai ir žuvis gaudantys grizliai – tokia yra Kanados gamta. Užburianti ir dvelkianti ramybe. Šalies miestai kiek kitokie – gyvybingi, šurmuliuojantys ir labai kosmopolitiški. Juose gausu tiek šiuolaikiniam pasauliui būdingų atributų, tiek istorinę praeitį menančių statinių. Patys kanadiečiai – be galo tolerantiški, draugiški ir paslaugūs. Todėl kelionės į šią šalį metu turistai nesijaučia svetimi. Visada svajojote nukeliauti į Kanadą? Dabar turite tam puikią progą, nes tokių mažų skrydžių kainų į šią nuostabią šalį dar nebuvo.
Pigių bilietų į didžiuosius Kanados miestus laikotarpis: 2021 metų gegužė-2022 metų kovas (didelis datų pasirinkimas visais mėnesiais)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Frankfurtas-Kanados miestas-Vienas iš 5 didžiųjų Kanados didmiesčių-Kanados miestas-Frankfurtas-Vilnius/Ryga
Pradėsime pasiūlymus nuo Kanados sostinės Toronto, kur pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 253 EUR . Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Torontas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Už kiek didesnę sumą į Torontą galima nusipirkti bilietus iš Rygos, kurių kaina prasideda vos nuo 261 EUR spausti čia.Į Vankuverį iš Vilniaus bilietų kainos prasideda vos nuo 253 EUR spausti čia:

Vankuveris iš Rygos gali būti pasiektas už 261 EUR spausti čia.
Į trečiąjį pagal dydį Kanados miestą Kalgarį gali nuskristi iš Vilniaus vos už 258 EUR spausti čia:

Analogiška kelionė iš Rygos kainuotų nuo 268 EUR spausti čia.Į Kvebeko provincijos sostinę ir antrąjį pagal dydį šalies miestą Monrealį galima nuskristi vos nuo 264 EUR spausti čia:

Pigūs bilietai į Monrealį iš Rygos kainuoja vos nuo 274 EUR spausti čia.
Albertos provincijoje įsikūręs Edmontonas iš Vilniaus gali būti pasiekiamas vos už 252 EUR spausti čia:

Bilietai į Edmontoną iš Rygos kainuoja kiek daugiau – nuo 281 EUR spausti čia.
Datų pasirinkimas visiems skrydžiams į didžiuosius Kanados miestus yra labai didelis – lengva rasti pigiausius bilietus net ir vasaros sezono metu. Sėkmės renkantis! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus ar Rygos į bet kurį Kanados miestą su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.