Hitas! Pigūs bilietai iš įvairių Norvegijos miestų į Kanadą – nuo 284 EUR į abi puses!

Skubame pasidalinti įdomiu ir labai pigiu pasiūlymu norintiems aplankyti antrąją pagal dydį pasaulio valstybę – Kanadą. Pigių bilietų į didžiuosius Kanados didmiesčius Torontą, Vankuverį, Edmontoną kaina prasideda vos nuo 284 EUR už skrydžius į abi puses. Galimi išvykimai iš net kelių Norvegijos miestų: Oslo, Bergeno, Stavangerio ir Trondheimo, kurie iš Lietuvos pigiai ir patogiai pasiekiami tiesioginiais pigių oro linijų bendrovių lėktuvais. Pigiausi bilietai yra išvykimams iš Oslo, iš kitų Norvegijos miestų išvykimai yra šiek tiek brangesni. Tokias labai geras bilietų kainas į Kanadą siūlo „KLM“ ir „Delta Air“ oro linijų bendrovės. Visi skrydžiai – jungiamieji su trumpu persėdimu Amsterdame arba Paryžiuje. Į kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „KLM“ bei „Delta Air“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Kanada yra antra pagal dydį pasaulio valstybė, apsupta 3 vandenynų, turinti daugybę įlankų, užutėkių, fiordų, ežerų ir vis dažniau atrandama ir aplankoma lietuvių jaunimo, puikiai kalbančio angliškai. Dėl didelės teritorijos, čia galima pamatyti labai skirtingus kraštovaizdžius: Rytinės dalies lygumas, Vakarinės Kanados Kordiljerų kalnus, nepakartojamas pakrančių linijas, fiordus ir Šiaurinės Kanados Arktinį salyną su gausybę salų. Tai ir ekonomiškai stipri šalis, turinti ką pasiūlyti pasauliui ir ten atvykstantiesiems. Kanada, ypač Torontas, yra laikomi vienais draugiškiausių emigrantams. Miestas giriasi tolerantiškais žmonėmis, kurie nuoširdžiai bendrauja ir padeda adaptuotis naujoje vietoje.
Pigių bilietų į Kanadą laikotarpis: 2016 metų rugpjūtis-2017 metų vasaris (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Oslas-Amsterdamas-Torontas/Vankuveris/Edmontonas-Paryžius-Oslas (galimi ir kiti išvykimo iš Norvegijos miestų variantai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Oslas-Torontas-Oslas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Tartsred1
Galima ir susikombinuoti kitokį kelionės variantą, kaip pvz. – atvykstant į Torontą iš Bergeno:
Tartsred2
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Dubliną į vieną Kanados miestų su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų 2* „Stay Inn Hotel Toronto“ viešbučio su įskaičiuotais pusryčiais variantą Toronte, nelabai toli nuo oro uosto, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,2 balo! 5 nakvynės dviviečiame kambaryje kainuoja tik 344 EUR arba 68,80 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Stay_Inn_Toronto
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Toronte ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.