WoW! Tiesioginiai skrydžiai iš Paryžiaus į Monrealį, Kanada – vos nuo 181 EUR į abi puses!

Super pasiūlymas! Vos už 181 EUR galite aplankyti antrąjį pagal dydį Kanados miestą – Monrealį! Kelionę teks pradėti ir baigti Paryžiuje, į kurį iš Lietuvos tiesiogiai skrenda galybė oro linijų bendrovių. Tokią nerealią galimybę apsilankyti Kanadoje mums suteikia didžiausia oro vežėja Ispanijoje – „Iberia“. Skrydžiai iš Paryžiaus – tiesioginiai, gana nemažas kelionės datų pasirinkimas rugpjūčio-spalio mėnesiams (kiek brangesnių bilietų yra ir kitų metų liepą). Kelionę tektų pradėti ir baigti Paryžiaus Orly oro uoste, į kurį tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra. Iš Lietuvos lėktuvai atskrenda į Bovė (Beauvais) oro uostą, iš kurio vos už 30 EUR galėsite nuvykti iki Orly ir grįžti atgal.
Monrealis, įsikūręs prie Šv. Lauryno upės, yra svarbus šalies pramonės, prekybos ir finansų centras, svarbiausias uostas Kanadoje. Miestas 1976 m. buvo XXI vasaros olimpinių žaidynių sostinė. Savo prancūzakalbių gyventojų gausumu Monrealis nusileidžia tik Paryžiui. Miestas yra Kanados kultūros sostinė, turintis tris universitetus bei gausią menininkų bendruomenę.
Pigių bilietų į Monrealį laikotarpis: 2018 metų rugpjūtis-spalis (didelis datų pasirinkimas, yra šiek tiek brangesnių bilietų ir liepą)
Skrydžių segmentai: Paryžius-Monrealis-Paryžius (tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Paryžius-Monrealis-Paryžius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Paryžių į Monrealį su grįžimu atgal į Kauną arba Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “WoW! Tiesioginiai skrydžiai iš Paryžiaus į Monrealį, Kanada – vos nuo 181 EUR į abi puses!

 • 2017-11-28 at 15:44
  Permalink

  Sveiki,

  Spalį randu bent kelias datas už panašią kainą, bet Rugpjūtį, kažkaip nepavyksta aptikti nei vienos aptikti.

  Reply
  • 2017-11-28 at 15:48
   Permalink

   Sveikas, Deividai,
   Rugpjūčio antroje pusėje yra nemažai datų išskridimui. Kaip pvz: rupgjūčio 20, 23, 25, 27 ir 30 dienomis 💡

   Reply
   • 2017-11-28 at 16:07
    Permalink

    O jums pavyksta rasti už 181 EUR pirmyn atgal? Nes man geriausia kaina kurią pavyko rasti 233 EUR. Čia ieškojau, kad bent 2 savaitės būtų tarps skrydžių.

    Reply
    • 2017-11-28 at 17:18
     Permalink

     Gal pasikeitė jau kaina? Nes pradžioje tikrai buvo ta pati kaina visomis datomis 🙄

     Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.