Super pasiūlymas! Pigūs bilietai į Mauricijų iš įvairių Europos miestų – vos nuo 193 EUR į abi puses!

Nerealus pasiūlymas, kuris bet kada gali pasibaigti! Nacionalinės Kenijos oro linijos „Kenya Airways“ pasiūlė nerealiai pigius akcijinius bilietus iš įvairių Europos miestų į tolimąjį Maskarenų salyną ir jo pažibą – Mauricijaus salą! Bilietų kaina su įskaičiuotu registruojamu bagažu bei gėrimais ir maitinimu lėktuve skrydžio metu dabar kainuoja vos nuo 193 EUR už kelionę į abi puses! Ar Jūs galite tuo patikėti? Jei svajojote aplankyti Mauricijų, bilietus turėtumėte pirkti čia ir dabar, nes rytoj jų jau tikrai nebus!
Mauricijus – tai viena iš pačių mažiausių Afrikos valstybių. Apima Maskarenų salyno Mauricijaus bei Rodrigeso salas ir keliolika mažesnių salų. Mauricijus yra Indijos vandenyno vakarinėje dalyje, 2000 km iki Afrikos, 850 km iki Madagaskaro , 4000 km iki Indijos. Salos yra vulkaninės kilmės. Šalies plotas – 2040 kv.km. Didžiausia sala – Mauricijus, jos plotas – 1865 kv. km, salos ilgis – 65 km. plotis – 48 km. Kranto linijos ilgis 250 km. Sostinė – Port Luisas. Tai didžiausias šalies miestas ir svarbiausias uostas. Jame gyvena virš 148 tūkst. gyventojų. Tik Mauricijaus Respublikoje rasite daugiau kaip 150 kilometrų besidriekiančius balto smėlio paplūdimius ir skaidraus vandens lagūnas, kurias nuo atviros jūros skiria salą supantis, trečias pagal dydį pasaulyje, koralų rifas. Skirtingai nuo daugelio vietų, garsėjančių balto smėlio paplūdimiais, skaidriais vandenimis ir prabangiais viešbučiais, kur pavargę nuo deginimosi ir maudynių imate ilgėtis kokios nors kitokios veiklos, Mauricijuje sunku bus pasirinkti kokios veiklos griebtis! Saloje gausu žymių istorinių vietų, didelė kultūrinė ir geografinė įvairovė. Tačiau didžiausias salos turtas – šilti ir svetingi žmonės, kurie sužavi kiekvieną atvykusį. Reiktų nepamiršti ir gausybės skirtingų kultūrų delikatesų, uždegančios muzikos, puikių vakarėlių. Nuvyksite, pamatysite viską savo akimis ir suprasite, kodėl Mauricijus vadinamas rojumi žemėje.
Pigių bilietų į Mauricijų laikotarpis: 2018 metų lapkritis bei 2019 metų sausis-kovas (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Įvairūs Europos miestai-Amsterdamas-Mauricijus-Amsterdamas-Įvairūs Europos miestaiPigių bilietų yra iš daugybės Europos miestų. Tarp jų, deja, nėra nei Lietuvos, nei Lenkijos, nei Latvijos ar Estijos sostinių. Bet nepaisant to, galima lengvai ir paprastai susidėlioti kelionę iš tolimesnių didmiesčių, kuriuos galima lengvai ir paprastai pasiekti pigių avialinijų pagalba. Kaip pavyzdžiui, bilietai iš Milano į Mauricijų kainuoja vos nuo 193 EUR į abi puses – spausti čia:

Jei lapkričio mėnesį kelionė į Mauricijų iš Milano nedomina, analogiška kaina bilietų galima nusipirkti ir sausį – spausti čia arba kovą – spausti čia.
Yra pigių bilietų ir ne tik iš Milano. Keletas iš Lietuvos pigiai pasiekiamų miestų su nuorodomis bilietų pirkimui:
Venecija-Mauricijus-Venecija bilietai kainuoja tik 245 EUR spausti čia.
Roma-Mauricijus-Roma bilietai kainuoja tik 244 EUR spausti čia.
Viena-Mauricijus-Viena bilietai kainuoja tik 265 EUR spausti čia.
Frankfurtas-Mauricijus-Frankfurtas bilietai kainuoja tik 311 EUR spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Europos miestų į Mauricijaus salą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.