Super idėja! Nepamirštamos ir originalios 2 savaičių trukmės atostogos Dominikos Respublikoje bei Barselonoje vos už 310 EUR kelionę pradedant ir baigiant Kaune!

Turime įdomu pasiūlymą ambicingiems, nebijantiems egzotikos ir siekiantiems maksimumo keliautojams! Vos vienos kelionės dviejų savaičių laikotarpyje galite aplankyti net 2 visiškai skirtingas pasaulio vietas: geriausią bei žinomiausią Dominikos kurortą Punta Kaną vėliau poilsį pratęsiant Katalonijos sostinėje ir viename populiariausių Ispanijos miestų – Barselonoje! Vos 14 dienų laikotarpyje turėsite unikalią galimybę pasimėgauti nuostabiais Karibų jūros paplūdimiais, įspūdinga Dominikos gamta, Viduržemio jūros pakrante bei unikaliu Barselonos architektūros stiliumi! Kelionę pradedant ir baigiant Kaune, šios nuostabiai fantastiškos atostogos Jums tekainuotų vos 310 EUR !!! Į kelionės kainą įtraukti visi skrydžiai bei autobuso bilietai, kurie bus reikalingi kelionės metu. Esant norui, kelionės trukmę bei praleidžiamų dienų kiekį kiekvienoje šalyje galima keisti (galima trumpinti ar ilginti tiek praleidžiamą laiką Punta Kanoje, tiek ir Barselonoje – Jūsų kelionės planas yra individualus ir lengvai keičiamas pagal Jūsų poreikius bei norus).
Visi apačioje pateikti kelionės segmentai yra sudėlioti pagal mūsų puslapio lankytojo Tomo M. individualų užsakymą (primename, kad mes sudarome kelionės planus bei surandame pigiausius bilietus pagal Jūsų individualius norus bei pageidavimus). Datos ir kelionės segmentai gali būti keičiami (kaip pavyzdžiui, jei nenorite vykti į Briuselį per Varšuvą, galima už didesnę sumą susidėlioti skrydį Vilnius-Briuselis, bet tokiu atveju kelionės sąmata ženkliai brangs). Visos pateiktos kainos pavyzdyje žemiau – momentinės ir jos bet kuriuo metu gali pasikeisti.
14 dienų kelionės už 310 EUR planas kelionę pradedant ir baigiant Kaune
Kaip mes jau šiandien skelbėme, šiuo metu yra labai pigių bilietų iš Briuselio į Punta Kaną Dominikos Respublikoje. Tad mūsų tikslas – kaip įmanoma pigiau nuvykti į Briuselį. Keliaujant per Lenkijos sostinę Varšuvą ši kelionės dalis kainuoja beveik du kartus pigiau, nei skrendant tiesiai iš Vilniaus. Todėl pirmiausiai, mums reikalingas autobuso bilietas iš Vilniaus arba Kauno į Lenkijos sostinę. Kaip jau ne kartą rašėme, tradiciškai autobuso bilietai, šiuo atveju tai būtų „Lux Express“ kompanija, šia kryptimi kainuoja 3-5 EUR:

Birželio 6 d. pavakare atvažiavus į Varšuvą turime dvi opcijas – pigesnę ir brangesnę kaip nuskristi iki Briuselio. Šį kartą renkamės saugesnį, bet brangesnį variantą – skrydį į Briuselį su „RyanAir“ – spausti čia:

Norintiems sutaupyti – galima mėginti per pusantros valandos spėti ir į „WizzAir“ kompanijos skrydį iš Varšuvos Šopeno oro uosto. Tai tikrai įmanoma, bet reikėtų labai skubėti bei tikėtis, jog autobusas iš Lietuvos nevėluos atvykti į Lenkijos sostinę.
Vėlų birželio 6-osios vakarą atvykus į Briuselį reikės neišvengiamai čia nakvynės. Galima pasirinkti nakvynę prie pat Charleroi oro uosto arba ją užsisakyti jau pačiame Briuselyje, į kurį bet kokiu atveju reikės pervažiuoti, nes rytdienos skrydis į Dominikos Respubliką bus jau iš Briuselio centrinio oro uosto. Bilietai į Punta Kaną kainuoja vos 137 EUR į vieną pusę – spausti čia:

Ir jau trečiadienio vakarą Jūs sutinkate Punta Kanoje! Pagal mūsų sudėliotą kelionės planą, Dominikoje Jūs praleistumėte savaitę laiko prieš grįždami atgal į Europą, į Barseloną. Skrydis Punta Kana-Barselona kainuoja vos 90 EUR – spausti čia:

Atvykę į Barseloną pratęsiate savo atostogas šiame nuostabiame Ispanijos mieste. Pagal mūsų 2 savaičių atostogų planą, Jūs Barselonoje praleidžiate 5 dienas prieš parskrisdami atgal į Kauną, iš kurio ir pradėjote savo kelionę. Skrydis į Lietuvą būtų jungiamasis per Kopenhagą. Pirmiausiai su „Norwegian“ oro linijomis skrendate iš Barselonos į Danijos sostinę – spausti čia:

Na, o po to iškart skubate į sekantį skrydį Kopenhaga-Kaunas, kurio kaina 18 EUR – spausti čia:

Štai ir viskas. 310 EUR kainavusios atostogos baigtos. Bet įspūdžių ir geros nuotaikos užtaisas garantuotas keliems mėnesiams į priekį 🙂
Svarbi informacija: tokį ar panašų kelionės planą galima susidėlioti tik 2017 metų birželio mėnesį. Kitais mėnesiais kelionė brangtų. Visi skrydžiai vykdomi tik su rankiniu bagažu. Lagaminą teoriškai į kelionę pasiimti galima, bet jo kaina sudėjus visus skrydžius gausis „auksinė“, tad jo tikrai nerekomenduojame. Datas ir kelionės segmentus galima keisti pagal individualius norus ir pageidavimus. Tiesa, kaina greičiausiai keisis į didesnę pusę (patogumas kainuoja). Jei turite klausimų – komentuokite arba susisiekite su „Kontaktai“ skiltyje nurodytais kontaktais.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Super idėja! Nepamirštamos ir originalios 2 savaičių trukmės atostogos Dominikos Respublikoje bei Barselonoje vos už 310 EUR kelionę pradedant ir baigiant Kaune!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.