Iššūkis – San Marinas iš Kauno tik 90 EUR į abi puses!

Pasiūlymas ambicingiems! Turbūt nedaug žmonių pažįstate, pabuvojusių San Marine. Vos už 90 EUR Jūs lapkričio mėnesį galite apsilankyti šioje unikalioje Pasaulio valstybėje! San Marinas yra trečia pagal dydį valstybė Europoje – po Vatikano ir Monako – ir mažiausia pasaulyje respublika, iš visų pusių apsupta Italijos. San Marino valstybę, įkurtą Šventojo Marino IV a., sudaro 8 miesteliai ir sostinė San Marinas. Kiekvienas miestas (pilis) yra įsikūręs ant atskiro kalno. San Marinas drąsiai gali girtis savo istoriniu išskirtinimu – tai seniausia suvereni respublika Pasaulyje, kurioje vadovaujamasi ta pačia konstitucija, kuri buvo juodu ant balto surašyta dar 1600-aisiais metais.
Kasdienis gyvenimas San Marine primena lėtą, ramią, sočią ir melancholišką pasaką. Įveikus kelis tūkstančius laiptų (galima ir nevargti bei pasikelti į kalvos viršūnę funikulieriumi iš Borgo Maggiorės miestelio) arba, kaip įprasta – užvažiuoti automobiliu įveikus keliasdiešimt suktų posūkių, nuo kiekvieno iš kurių atsiveria fantastiškas vaizdas arba į žaliuojančius laukus, arba į tolumoje mėlynuojančią Adrijos jūrą. Jei nei laukų, nei jūros nesimato, akis tikrai glostys bent jau šimtamečiai akmens mūrai – architektūrinių šedevrų San Marine tikrai netrūksta, nuo bažnyčių, vienuolynų, iki pilių ir bokštų.
Pakilus iki aukščiausios vietos San Marine, patenkame į sostinės siaurų gatvelių labirintus – San Marino mieste viešpatauja turistai, jų čia apsilanko per tris milijonus kasmet. Dažniausiai tai – atvykėliai kelioms valandoms, nusiperkantys retų pašto ženklų, nufotografavę įspūdingus pilių mūrus ir siaurių gatvelių jaukius užkaborius vėl šoka į savo autobusus ir grįžta į Riminio viešbučius, būtent Riminyje apsistoja dauguma turistų, kurie tyrinėja šį regioną. Ten ir kurortas ir pramogos, o čia, senovė ir istorija. Norint pajausti San Marino dvasią, čia reikia pabūti visą dieną, iki vakaro, o dar geriau – nakvoti San Marine. Einant trečią kartą ta pačia gatvele, pravažiuojantis storulis ant motorolerio jau sveikinsis su jumis, matotės juk trečią kartą. Pardavėjas, iš kurio perkate sultingas vynuoges, pridės dar porą persikų, o gerdami kapučino kavą (kuri tokia pat nuostabi, kaip ir Italijoje) Titano kalno papėdėje, jau planuosite čia sugrįžti. Jeigu norite turėti įrodymą, kad buvote San Marine – apsilankykite turizmo informacijos centre, čia už kelis eurus jums įklijuos „San Marino vizą“.

Tik San Marino turistų informacijos centre už 5 EUR mokestį galite gauti įokią unikalią vizą, kaip įrodymą, kad Jūs tikrai buvote apsilankę San Marine
Tik San Marino turistų informacijos centre už 5 EUR galite gauti tokį unikalų antspaudą į pasą, kaip įrodymą, kad Jūs tikrai buvote apsilankę San Marino respublikoje

Vakarais San Marinas pavirsta į tikrą pasaką: žygiuoja prašmatniai apsirėdę rūmų ir pilių sargai (San Marinas turi mažiausią kariuomenę Europoje), antikinių pastatų griuvėsiuose ir aikštėse vyksta viduramžių istorijas menantys spektakliai, o atėjus tamsai mėnulis jaukiai apšviečia paslaptingus Titano kalno pilių kuorus.
Susidomėjote? 🙂 Tai griebiam pigius bilietus į San Mariną, kol jų dar yra!!!
Skrydžių segmentai: Kaunas – Kopenhaga – Bolonija. Grįžtama tais pačiais skrydžių segmentais
Skrydžių data: 2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis ir grįžimas 2015 lapkričio 24 d., antradienis. Datas, žinoma, galima keisti, bet tada skrydžių kaina šiek tiek keisis taipogi. Pats pigiausias pasiūlymas yra būtent šiomis datomis ir jis kainuoja 61 EUR į abi puses. Rezervacijos pavyzdys:
Flights
Atskridus į Boloniją, mes galime praleisti dieną ar kelias dienas šiame viename turtingiausių Italijos miestų. Be to, Bolonijos istorinis centras yra vienas didžiausių Europoje. Norint pasiekti San Mariną, mums pirmiausiai reikės su traukiniu (bilietus galima įsigyti oficialioje Trenitalia svetainėje adresu http://www.trenitalia.com/) nuvykti į artimiausią Italijos didmiestį šalia San Marino – Rimini. Traukiniai iš Bolonijos į Rimini kursuoja kiekvieną valandą. Jų kaina – 9 EUR į vieną pusę arba 18 EUR į abi. Rezervacijos pavyzdžiai:
Traukiniai
Traukinių išvykimo laikus bei datas, žinoma, galima keisti. Ir štai mes jau Riminyje, San Marino papėdėje 🙂 Riminis, išsidėstęs Emilijos-Romanijos regione, dažnai vadinamas Adrijos jūros perlu. Ilgi smėlėti paplūdimiai, nuostabus Viduržemio jūros klimatas, skanus maistas, turtinga kultūra ir draugiška atmosfera į šį Italijos kurortą kasmet privilioja tūkstančius turistų. Siūlytume būtent Riminyje (arba Bolonijoje) pasižiūrėti viešbučių kainas, nes jie čia bus gerokai pigesni, nei pačiam San Marine.
Iš Riminio į San Mariną autobusai kursuoja kas 1,5-2 h. Autobuso kaina – 5 EUR į vieną pusę. Išvykimo laikai – čia.
Štai ir viskas. Bendra kelionės suma, aplankant Boloniją, Riminį ir San Mariną nekainuoja ir 90 EUR! Nuostabu, tiesa? O kiek įspūdžių, kiek miestų ir pilių pamatytumėte šios vienos pigios kelionės metu! Lapkričio mėnesį vidutinė oro temperatūra Riminyje dieną siekia apie +15 C, vandens – +17 C. Vidutinis saulėtų valandų kiekis dienos metu – 4 valandos 🙂
Sėkmės renkantis ir dėliojantis kelionę!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim, o jei reikės – ir nupirksim visus bilietus bei sudėliosim visos kelionės planą 🙂
Viešbučių kainas Italijoje ar San Marine galite pasitikrinti tiesiog čia (kadangi lapkritis yra visiškas ne sezonas, viešbučių kainos, palyginus su vasara, mažesnės 2-3 kartus):


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.