Neįtikėtina akcija… Visiškai nemokami Megabus tarptautiniai autobusų bilietai po Europą!

Kažkada skelbėme apie visiškai nemokamus lėktuvų bilietus skrydžiams po Europą. Dabar galime pranešti apie dar vieną MEGA akciją – Megabus paskelbė apie visiškai nemokamas keliones jų autobusais po Europą! Neįtikėtina, bet tai tiesa… Pirmi 50,000 bilietų po akcijos paskelbimo bus parduodami už 0,00 EUR sumą (tiesa, nuo kiekvienos operacijos taikomas 0,50 EUR mokestis). Tai tiesiog NEREALU!!!
Labai gaila, kad Megabus autobusai neaptarnauja nei Baltijos valstybių, nei Lenkijos, nei Baltarusijos. Bet nemokamų bilietų galima įsigyti kelionėms iš Vokietijos, Ispanijos, Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Liuksemburgo, Škotijos, Airijos, Didžiosios Britanijos ir Italijos. Visiškai nemokamų kelionių tarp šių valstybių pavyzdžius pateiksime apačioje.
Susidomėjote? Tada Jums reikia kuo skubiau apsilankyti oficialioje Megabus svetainėje http://www.megabus.com/ ir pasirinkti norimą maršrutą. Miestų ir variantų – be galo daug. Konkrečios akcijos sąlygos čia:
Akcijos laikotarpis: nuo šiandien iki kol bus išparduoti 50,000 nemokamų bilietų
Nemokamų kelionių laikotarpis: 2016.01.12 – 2016.02.12
Bilietus galima įsigyti iki kelionės likus daugiausiai 12 dienų. Tai reiškia, kad šiandien galite įsigyti nemokamus bilietus tik kelionėms iki 2016 metų sausio 12-os dienos. Rytoj – sausio 13-os dienos ir t.t. Nemokami bilietai (kol nebus išpirktas limitas) kiekvieną dieną atsiras Megabus svetainėje.
O čia visiškai nemokamų tarptautinių autobusų maršrutų bilietų rezervacijų pavyzdžiai (kelionės krypčių yra kur kas daugiau, nei čia pateikti variantai, visų paprasčiausiai neįmanoma sudėti):
Amazing
Visi Megabus autobusai aprūpinti nemokamu bevieliu internetu. Tad kelionė prailgti tikrai neturėtų!
Nuostabu, tiesa? Tad nedelskite ir apsirūpinkite nemokamais autobusų bilietais!!!
Jums mums labai padėtumėte, jei savo kelionės taške viešbučius rezervuotumėte per šią nuorodą:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.