Neįtikėtina! Pigūs bilietai su “Turkish Airlines” iš Glazgo įvairiausiomis Azijos bei Afrikos kryptimis – vos nuo 160 EUR į abi puses! Galimybė grįžti tiesiai į Vilnių!

Tai – neįtikėtina. Tokių kainų mes dar nematėme, bet tai – realybė. Atsirado nerealiai pigių bilietų iš Škotijos miesto Glazgo įvairiausiomis Azijos bei Afrikos žemynų kryptimis. Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 160 EUR už kelionę į abi puses! Maža to, skrydžiai būtų vykdomi ne su bet kuo, o su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija! Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg bei maitinimas ir gėrimai lėktuve kelionės metu. Grįžti atgal galima tiek į Glazgą, tiek į Londoną, o primokėjus apie 90 EUR, grįžtumėte tiesiai į Vilnių! Į Glazgą iš Klaipėdos (Palangos) skraido tiesioginiai „RyanAir“ kompanijos lėktuvai.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų rugsėjis-lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Glazgas -> įvairiausios Azijos ir Afrikos kryptis -> su grįžimu atgal į Glazgą arba Londoną
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje. Apačioje rasite nurodytas kryptis su paryškintomis nuorodomis, kur juos nusipirkti. Pagal situaciją pasiūlymų sąrašą plėsime, nes yra didelė tikimybė, kad išvardintos toli gražu ne visos kryptys. Taigi, pradedam:
Glazgas – Šanchajus / Džakarta – Londonas – bilietų kaina prasideda nuo 160 EUR spausti čia

Glazgas – Šanchajus / Pekinas – Londonas – bilietų kaina prasideda nuo 162 EUR spausti čia

Glazgas – Kvala Lumpūras – Londonas – bilietų kaina prasideda nuo 202 EUR spausti čia

Glazgas – Bankokas / Kvala Lumpūras – Londonas – bilietų kaina prasideda nuo 217 EUR spausti čia

Glazgas – Bankokas – Londonas – bilietų kaina prasideda nuo 217 EUR spausti čia

Glazgas – Johanesburgas – Londonas – bilietų kaina prasideda nuo 220 EUR spausti čia
Glazgas – Šanchajus – Glazgas – bilietų kaina prasideda nuo 226 EUR spausti čia
Glazgas – Seulas – Londonas – bilietų kaina prasideda nuo 232 EUR spausti čia
Glazgas – Keiptaunas – Londonas – bilietų kaina prasideda nuo 269 EUR spausti čia
Glazgas – Pekinas – Glazgas – bilietų kaina prasideda nuo 279 EUR spausti čia
Glazgas – Keiptaunas / Johanesburgas – Londonas – bilietų kaina prasideda nuo 296 EUR spausti čia
Dėmesio, galimas grįžimas ir tiesiai į Vilnių spausti čia! Tokiu atveju kelionė pabrangsta beveik 90 EUR, bet komforto gaunate nepalyginamai daugiau ir grįžtate tiesiai į Lietuvos sostinę iš bet kokios Afrikos ar Azijos šalies. Kaip pvz.:

Ir begalė kitų variantų (pagal galimybes krypčių sąrašą atnaujinsim). Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Glazgą į vieną Pietryčių Azijos ar Afrikos šalių su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Neįtikėtina! Pigūs bilietai su “Turkish Airlines” iš Glazgo įvairiausiomis Azijos bei Afrikos kryptimis – vos nuo 160 EUR į abi puses! Galimybė grįžti tiesiai į Vilnių!

 • 2017-02-02 at 15:38
  Permalink

  Neleidžia apmokėti. Rašo, kad reikia skandinaviškos kortelės.

  Reply
  • 2017-02-02 at 15:43
   Permalink

   Reikėjo mėginti gal per kitą svetainę? Arba per Paypalą? Beje, panašu, kad jau viskas – bilietų nebeliko

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.