Pigūs bilietai iš Vilniaus į Sofiją, Bulgarija – vos nuo 50 EUR į abi puses!

Skubame pasidalinti naujiena apie pigius bilietus iš Vilniaus į Bulgarijos sostinę Sofiją, kuri nutolusi nuo Lietuvos per 1350 km. Sukombinavus 2 „RyanAir“ ir 2 „Wizz Air“ skrydžius nuvykti iš Vilniaus į šį didžiausią Bulgarijos miestą galima vos už 50 EUR sumą! Į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Bulgarijos sostinė Sofija yra didžiausias miestas ir viena seniausių gyvenviečių visoje šalyje. Taip pat tai yra vienas iš pačių seniausių Europos miestų (Sofija, įkurta 1 a., ne kartą buvo sugriauta ir vėl atstatyta. Įrašas miesto herbe sako: „Auga, bet nesensta“), todėl nenuostabu, jog jame yra daug įdomių lankytinų objektų, kurie nuolat traukia turistus. Pagal senumą Bulgarijos sostinė Europoje užima antrąją vietą. Sofija – miestas su nuostabia architektūra, istorija ir Balkanų pusiasalio gamta. Daugelis turistų šią šalį pamėgo ir dėl Juodosios jūros grožio. Jos žavesiui sunku atsispirti, o apsilankius vieną kartą – norisi vėl sugrįžti.
Dėka puikios geografinės padėties, net ir karščiausią vasaros dieną, Jūs jausitės puikiai, nes šalia esanti Juodoji jūra sukuria nuostabų gaivų orą. Ne tik puiki geografinė padėtis lemia Sofijos populiarumą. Daugelio amžių istoriją menantis miestas turi, ką parodyti turistams.
Balkanų pusiasalio širdimi vadinamas Sofijos miestas traukia turistus norinčius susipažinti su bažnyčiomis, alėjomis, parkais, muziejais ir architektūriniais paminklais. Viešint Bulgarijos sostinėje tiesiog būtina apsilankyti vietoje, kuria labai didžiuojasi miesto gyventojai Šv. Georgo rotonda, kuri yra pati seniausia Rytų Europoje ortodoksų bažnyčia. Ji ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Taip pat nepraleiskite galimybės pasivaikščioti pačiu gražiausiu Vitosha bulvaru.
Sofija miestas su nuostabia architektūros istorija. Šiuolaikinė ir greitai besivystanti Bulgarijos sostinė kasmet sulaukia vis daugiau lankytojų, o nenutrūkstanti praeities ir dabarties gija nuolat jungia visą istoriją, kultūrą ir tradicijas. Visa tai vertinantiems turistams verta apsilankyti Sofijoje.
Pigių bilietų į Sofiją laikotarpis: 2017 metų kovas (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stokholmas-Sofija-Eindhovenas-Vilnius
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ bei „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais. Į priekį būtų vykstama iš Vilniaus per Stokholmą į Sofiją, o grįžtama – per Eindhoveną. Persėdimai tarpiniuose oro uostuose nėra ilgi. Bilietus į kiekvieną skrydį galima įsigyti oficialiose „RyanAir“ http://www.ryanair.com/ bei „Wizz Air“ https://wizzair.com/ svetainėse. Pigių bilietų už 50 EUR rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ bei „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.