„RyanAir“ bilietai iš Briuselio į Sofiją – vos po 2 EUR!

Puikus įrodymas, kad vis dar pasitaiko super pigių „RyanAir“ bilietų viena ar kita kryptimi. Šiuo metu oficialioje avialinijų svetainėje atsirado vos 2 EUR kainuojančių bilietų iš Briuselio į Bulgarijos sostinę Sofiją! Deja, bet bilietų yra tik viena kryptimi, grįžtamieji bilietai kainuoja šiek tiek daugiau. Nepaisant to, planuojantiems apsilankyti Bulgarijoje, šis pasiūlymas gali būti įdomus. Juolab, kad „RyanAir“ iš Vilniaus tiesiogiai skraidina į mums reikalingą „Charleroi” oro uostą.
Bulgarijos sostinė Sofija yra didžiausias miestas ir viena seniausių gyvenviečių visoje šalyje. Taip pat tai yra vienas iš pačių seniausių Europos miestų (Sofija, įkurta 1 a., ne kartą buvo sugriauta ir vėl atstatyta. Įrašas miesto herbe sako: „Auga, bet nesensta“), todėl nenuostabu, jog jame yra daug įdomių lankytinų objektų, kurie nuolat traukia turistus. Pagal senumą Bulgarijos sostinė Europoje užima antrąją vietą. Sofija – miestas su nuostabia architektūra, istorija ir Balkanų pusiasalio gamta. Daugelis turistų šią šalį pamėgo ir dėl Juodosios jūros grožio. Jos žavesiui sunku atsispirti, o apsilankius vieną kartą – norisi vėl sugrįžti.
Dėka puikios geografinės padėties, net ir karščiausią vasaros dieną, Jūs jausitės puikiai, nes šalia esanti Juodoji jūra sukuria nuostabų gaivų orą. Ne tik puiki geografinė padėtis lemia Sofijos populiarumą. Daugelio amžių istoriją menantis miestas turi, ką parodyti turistams.
Balkanų pusiasalio širdimi vadinamas Sofijos miestas traukia turistus norinčius susipažinti su bažnyčiomis, alėjomis, parkais, muziejais ir architektūriniais paminklais. Viešint Bulgarijos sostinėje tiesiog būtina apsilankyti vietoje, kuria labai didžiuojasi miesto gyventojai Šv. Georgo rotonda, kuri yra pati seniausia Rytų Europoje ortodoksų bažnyčia. Ji ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Taip pat nepraleiskite galimybės pasivaikščioti pačiu gražiausiu Vitosha bulvaru.
Sofija miestas su nuostabia architektūros istorija. Šiuolaikinė ir greitai besivystanti Bulgarijos sostinė kasmet sulaukia vis daugiau lankytojų, o nenutrūkstanti praeities ir dabarties gija nuolat jungia visą istoriją, kultūrą ir tradicijas. Visa tai vertinantiems turistams verta apsilankyti Sofijoje.
Pigių bilietų į Sofiją laikotarpis: 2018 metų sausis (datų pasirinkimas ganėtinai didelis)
Skrydžių segmentai: Briuselis-Sofija (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Sofiją dabar kainuoja vos nuo 2 EUR už kelionę į vieną pusę. Tikėtina, kad šių bilietų greitai nebeliks, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Įdomus papildymas – jei šiuos bilietus sugalvotumėte pirkti per Momondo nuorodą – spausti čia – jie tekainuotų kiek daugiau nei 1 EUR!!!

Siūlome paskubėti, nes šių bilietų greitai nebeliks. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.