Įdomi akcija – NEMOKAMI autobusų bilietai iš Vilniaus į Kauną visą šeštadienį (sausio 28-ąją dieną)!

Įdomi ir netikėta akcija Vilniaus gimtadienio proga nuo Kauno: Kauno miesto savivaldybė ir „Kautra“ vilniečiams gimtadienio proga, t.y. visą šeštadienį, sausio 28 d., dovanoja 15 nemokamų autobusų reisų į Kauną. Jums tereikia atvykti į Vilniaus autobusų stoties pagrindinę salę, ten surasti KAUNAS MYLI VILNIŲ punktą, kuris bus įsikūręs pagrindinėje salėje prie kasų ir ten atsiimti „Vilniaus gimtadienio“ skrajutę bei nemokamą kelionės bilietą.
Akcijos puslapis: http://www.kautra.lt/kautra-vilniecius-svesti-gimtadienio-kaune-ves-nemokamai/
Akcijos puslapis Nr.2: http://dovana.kaunas.lt/
Verta atskirai pažymėti, kad tai yra pirmoji NEMOKAMŲ bilietų akcija Lietuvoje ir apskritai – Rytų Europoje. Prieš tai panašios akcijos vykdavo tik Europoje (Vokietijoje, UK, Belgijoje) ir niekada pas mus. Nuorodą į mūsų seną naujieną apie nemokamus autobusų bilietus Europoje – čia.
Žinoma, bilietas atgal į Vilnių bus mokamas, bet, kaip sakome, gal atvykusiems į Kauną čia taip patiks, kad jie nebenorės grįžti atgal? 🙂 Beje, šiuo puikiu pasiūlymu gali pasinaudoti ir kauniečiai, kurie norėtų/planuoja savaitgalį aplankyti Vilnių. Tokiu atveju, Jums kainuotų tik bilietas į priekį, o atgal grįžtumėte nemokamai vienu iš „Kautros“ maršrutų.
Sėkmės keliaujantiems! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsispręstumėte dėl kelionės ir reiktų viešbučio Kaune – tolimesnė informacija Jums bus aktuali 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams Kaune, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.