Pigūs bilietai į Adis Abebą, Etiopija, iš Stokholmo – tik 276 EUR į abi puses!

Labai gera skrydžių kaina norintiems pajusti tikrąją egzotiką ir laukinę Afrikos dvasią! Nacionalinės Etiopijos oro linijos „Ethiopian Airlines“ siūlo pigiai apsilankyti šalies sostinėje Adis Abebas! Kelionę tektų pradėti ir baigti Stokholme, į kurį galima patogiai nuskristi tiesioginiais „Wizz Air“ kompanijos vykdomais skrydžiais. Bilietų kaina prasideda vos nuo 276 EUR, į kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg sveriantis registruojamasis bagažas!
Etiopija yra tikra atradimų žemė – nuostabi, uždara, paslaptinga ir nepaprasta. Ir dar – tai senovės šalis, su kultūra ir tradicijomis, siekiančiomis daugiau nei 3000 metų. Keliautojai Etiopijoje keliauja laiku, juos į praeitį perkelia nuostabios akimirkos ir daugybę šimtmečių menantys griuvėsiai. Tai viena seniausių šalių pasaulyje ir antra šalis pagal gyventojų skaičių Afrikoje. Joje aptikti seniausi žmonijos pėdsakai, tad Etiopija svarbi žmogaus evoliucijos istorijai. Etiopija yra vienintelė šalis Afrikoje, kuri niekada nebuvo visiškai kolonizuoti (išskyrus penkerių metų Mussolini okupaciją) ir todėl išlaikė savo unikalią kultūrą, savo pačių raštą ir kalbą (amharų) ir išlaiko stiprų nacionalinės tapatybės jausmą.
Mėlynojo Nilo kriokliai Etiopijoje:
Kriokliai
Etiopija didžiuojasi vienomis aukščiausių ir įspūdingiausių vietovių visame Afrikos žemyne, tokiomis, kaip aštriai išraižyti Simien kalnai, ir vienoms žemiausių, kaip sieros dūmais ir mėnulio kraštovaizdžiu visame pasaulyje garsios vulkaninės Danakil dykumos įdubos. Etiopija taip pat yra vienas iš svarbiausių Afrikos kultūrinių krypčių, su ne mažiau kaip aštuoniaiss UNESCO Pasaulio paveldo objektais, įskaitant mistines uolose išskoptas bažnyčias Lalibeloje. Žodis „kava” yra kilęs iš žodžio „Kaffa” – kavos auginimo regiono Etiopijoje ir dėl to būtent etiopija yra tituluojama kavos gimtine, o kavos gėrimas yra svarbi socialinė ir kultūrinė tradicija šiandieninėje Etiopijoje.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų kovas-rugsėjis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Stokholmas-Adis Abeba-Stokholmas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Adis Abeba-Stokholmas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stokholmą į Etiopijos sostinę su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.