Pigūs bilietai į Adis Abebą, Etiopija, iš Stokholmo – tik 365 EUR į abi puses!

Įpūskime dar daugiau Afrikinės egzotikos į savo gyvenimą! Nacionalinės Kenijos oro linijos „Kenya Airways“ pasiūlė pigius akcijinius bilietus iš Stokholmo į Etiopijos sostinę Adis Abebą! Bilietų kaina su įskaičiuotu registruojamu bagažu bei gėrimais ir maitinimu lėktuve skrydžio metu dabar kainuoja vos nuo 365 EUR už kelionę į abi puses. Kelionę tektų pradėti ir baigti Stokholme, į kurį galima patogiai nuskristi tiesioginiais „Wizz Air“ arba „Norwegian“ kompanijų vykdomais skrydžiais.
Etiopija yra tikra atradimų žemė – nuostabi, uždara, paslaptinga ir nepaprasta. Ir dar – tai senovės šalis, su kultūra ir tradicijomis, siekiančiomis daugiau nei 3000 metų. Keliautojai Etiopijoje keliauja laiku, juos į praeitį perkelia nuostabios akimirkos ir daugybę šimtmečių menantys griuvėsiai. Tai viena seniausių šalių pasaulyje ir antra šalis pagal gyventojų skaičių Afrikoje. Joje aptikti seniausi žmonijos pėdsakai, tad Etiopija svarbi žmogaus evoliucijos istorijai. Etiopija yra vienintelė šalis Afrikoje, kuri niekada nebuvo visiškai kolonizuoti (išskyrus penkerių metų Mussolini okupaciją) ir todėl išlaikė savo unikalią kultūrą, savo pačių raštą ir kalbą (amharų) ir išlaiko stiprų nacionalinės tapatybės jausmą.
Mėlynojo Nilo kriokliai Etiopijoje:
Kriokliai
Etiopija didžiuojasi vienomis aukščiausių ir įspūdingiausių vietovių visame Afrikos žemyne, tokiomis, kaip aštriai išraižyti Simien kalnai, ir vienoms žemiausių, kaip sieros dūmais ir mėnulio kraštovaizdžiu visame pasaulyje garsios vulkaninės Danakil dykumos įdubos. Etiopija taip pat yra vienas iš svarbiausių Afrikos kultūrinių krypčių, su ne mažiau kaip aštuoniaiss UNESCO Pasaulio paveldo objektais, įskaitant mistines uolose išskoptas bažnyčias Lalibeloje. Žodis „kava” yra kilęs iš žodžio „Kaffa” – kavos auginimo regiono Etiopijoje ir dėl to būtent etiopija yra tituluojama kavos gimtine, o kavos gėrimas yra svarbi socialinė ir kultūrinė tradicija šiandieninėje Etiopijoje.
Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų balandis-birželis bei rugsėjis-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Stokholmas-Amsterdamas-Nairobis-Adis Abeba-Nairobis-Amsterdamas-StokholmasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Adis Abeba-Stokholmas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus per Stokholmą į egzotiškąją Etiopiją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.