Super idėja! Aplankykite Maltą, Filipinus, Laosą, Kambodžą, Singapūrą bei Šveicariją už skrydžius sumokėję vos nuo 384 EUR kelionę pradėdami ir baigdami Vilniuje!

Turime įdomu pasiūlymą ambicingiems, nebijantiems egzotikos ir siekiantiems maksimumo keliautojams! Vos vienos kelionės metu galite aplankyti bei pamatyti daug unikalių bei įdomių vietų! Malta, Filipinai, Laosas, Kambodža, Singapūras ir Šveicarija gali būti aplankyti už vos 384 EUR – tiek kainuoja lėktuvų skrydžių bilietai kelionę pradedant ir baigiant Vilniuje! Detalų kelionės planą gali susidėlioti kiekvienas individualiai pagal norimą praleisti dienų kiekį kiekvienoje valstybėje. Taip pat individualiai galite pasirinkti ir aplankomas Azijos šalis – nėra būtina apsilankyti kiekvienoje šalyje atskirai.
Pagal pasirinktą kelionės planą pigiausių bilietų kaina prasideda nuo vos 384 EUR kelionę pradedant ir baigiant Vilniuje. Datos ir kelionės kai kurie segmentai gali būti keičiami pagal individualius norus ir pageidavimus. Visos pateiktos kainos pavyzdyje žemiau – momentinės ir jos bet kuriuo metu gali pasikeisti. Tokią ar panašaus pobūdžio kelionę galite kiekvienas atskirai susiorganizuoti 2018 metų sausio-kovo mėnesiais. Pigių bilietų šiam laikotarpiui yra gana nemažai.
Dabar mes apžvelgsime privalomų persėdimo taškų seką. Taigi, pirma dalis – iš Lietuvos mums reikia papulti į Maltą. Pigiausi „RyanAir“ tiesioginiai skrydžiai į šią salą kainuoja vos nuo 51 EUR viena kryptimi (be registruojamo bagažo). Tarkim, kelionę pradėtumėme 2017 metų sausio 11-ąją:

Pirmoji užduotis – atskristi į Malta – įvykdyta! Siekiantiems maksimaliai sutaupyti rekomenduojame „RyanAir“ bilietų kol kas dar nepirkti. Ne paslaptis, jog pigiausi šios aviakompanijos bilietai būna likus maždaug mėnesiui iki planuojamo išvykimo. Tad turintys kantrybės gali mėginti sumedžioti bilietus į Maltą už 20-30 EUR (tiek paprastai žiemos metu kainuoja akcijiniai „RyanAir“ bilietai į Maltą), ko pasekoje ši kelionė atpigtų dar labiau!
Kiek laiko praleisime šioje saloje – kiekvienas gali pasirinkti individualiai. Manome, kad trijų pilnų dienų pamatyti visas Maltos įdomybes užteks ir sausio 14-ąją kelsime sparnus į pasirinktą Azijos šalį. Šioje vietoje turite pasirinkimo laisvę, nes pigių bilietų yra į šiuos Azijos miestus: Cebu, Kalibo (Borakajus), Kučingą (Borneo sala), Vientianą, Luang Prabangą, Siemreabą bei Pnompeną. Pigiausi bilietai kainuoja skrydžiams į vieną didžiausių salų Filipinuose – Cebu, o jų kaina prasideda vos nuo 252 EUR už skrydį Maltą-Cebu-Ciurichas. Grįžtant atgal į Šveicarijos sostinę Jūsų lauktų sustojimas Singapūre, kurį, esant pageidavimui, galima pratęsti iki 2-3 parų – tiek turėtų užtekti norint apžiūrėti visas šio miesto-valstybės įdomybes. Norėdami nusipirkti šiuos bilietus – spauskite čia:

Esant norui, galima susidėlioti ir sudėtingesnį kelionės maršrutą atvykstant į vieną Azijos šalį, o išvykstant – iš kitos. Tokiu atveju Jums dar reikės vidinio skrydžio Azijoje, kurie nėra brangūs. Kaip pavyzdžiui, atvykstant į Filipinus, o išvykstant iš Luang Prabango Laose bilietų kaina smarkiai nepasikeičia – spausti čia:

Jei Filipinai Jūsų visiškai netraukia, galima susiorganizuoti ir kitokio pobūdžio kelionę, kuomet bus lankoma tik žemyninė Azija, šiuo konkrečiu atveju – Kambodža, – spausti čia:

Galima susidėlioti kelionę už panašią kainą taip ir neišvykstant iš Laoso – spausti čia:

Kaip matote – kelionės datų ir variantų yra begalės, o kainos skiriasi labai minimaliai. Svarbiausias kelionės akcentas – išskristi į Aziją privalote iš Maltos, o grįžti turite į Ciurichą, iš kurio jau pigiai ir patogiai galite grįžti į Vilnių su vienu iš daugelio „AirBaltic“ aviakompanijos reisų – spausti čia:

Žinoma, jei pageidaujate, prieš grįždami iš Ciuricho į Lietuvą galite dar kelias dienas praleisti ir Šveicarijos sostinėje.
Štai ir viskas. Net 400 EUR nekainavusios atostogos (kalbant tik apie lėktuvo bilietus) baigtos 😀 Bet įspūdžių ir geros nuotaikos užtaisas garantuotas keliems mėnesiams į priekį. Primename, kad mes pateikėme tik kelis kelionės pavyzdžius. Visus skrydžius, datas bei kelionės kai kuriuos segmentus galima keisti pagal individualius norus ir pageidavimus. Jei to nemokate ar neturite tam laiko – visada galite kreiptis į mus ir sudėliosime Jums kelionės variantą pagal Jūsų pageidavimus!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Super idėja! Aplankykite Maltą, Filipinus, Laosą, Kambodžą, Singapūrą bei Šveicariją už skrydžius sumokėję vos nuo 384 EUR kelionę pradėdami ir baigdami Vilniuje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.