Super pasiūlymas! Nerealiai pigūs bilietai iš Rygos į Singapūrą – vos už 234 EUR!

Atsirado neįtikėtinai pigūs bilietai kitų metų pradžioje nuvykti iš Latvijos sostinės Rygos į miestą-valstybę Singapūrą! Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 234 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas 23 kg registruojamas bagažas, maistas bei gėrimai skrydžio metu. Kelionė iš Latvijos sostinės būtų vykdomą per Ciurichą, kuriame Jūsų lauktų ilgesnis ar trumpesnis persėdimas. Iš Šveicarijos sostinės į Singapūrą skristumėte su aukščiausios kokybės servisą siūlančiomis „Singapore Airlines“, kurios naujausiame avialinijų reitinge užima garbingą trečiąją vietą – iškart po „Emirates“ bei „Kataro avialinijų“. Į Rygą iš Kauno ar Vilniaus galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos nuo 3-5 EUR/žmogui už kelionę į vieną pusę.
Singapūras – maža šalis, įsikūrusi nedidelėje saloje. Svarbus Pietryčių Azijos ir viso pasaulio regionas dėl išvystytos ekonomikos, geografinės padėties. Singapūro geografinė padėtis lėmė vienų svarbiausių ir didžiausių oro ir jūrų uostų atsiradimą.
Singapūras ne tik reikšmingas pasaulio komercijos centras, bet ir šalis, kurią kiekvienais metais aplanko milijonai užsieniečių. Jie čia vyksta verslo, darbo reikalais. Taip pat kelionės tikslai būna pasimėgauti prabanga, komfortu, kokybe bei tvarka ir įvairių tautų maistu. Singapūre taip pat galima pamatyti modernius dangoraižius, šalia kurių įgyvendinami dar įspūdingesni projektai, tokie kaip Marina Bay Sands – su ant 55 aukštų viešbučio stogo esančiu baseinu, kuriame maudantis, atsiveria nepakartojama Singapūro panorama.
„Marina Bay Sands“ viešbučio didžiausia ir įspūdingiausia atrakcija – baseinas 55 aukšte, nuo kurio atsiveria tokia nereali panorama… Tiesa, viešbutis brangokas (kainas parai dviviečiame kambaryje galite pamatyti paspaudę ant nuotraukos), bet mūsų įsitikinimu, jei jau atvažiavote į Singapūrą, bent parą laiko šiame viešbutyje praleisti PRIVALOMA. Vien dėl vaizdo ir nuotraukų iš baseino:
Marina
Pigių bilietų į Singapūrą laikotarpis: 2018 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Ryga-Ciurichas-Singapūras-Ciurichas-Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Ryga-Singapūras-Ryga su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kitos galimos kelionės datos (spauskite ant nuorodų žemiau):
2018 metų sausio 15-24
2018 metų sausio 22–31
2018 metų vasario 12-21
2018 metų kovo 5–14
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Rygą į Singapūrą su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Super pasiūlymas! Nerealiai pigūs bilietai iš Rygos į Singapūrą – vos už 234 EUR!

 • 2017-05-18 at 08:47
  Permalink

  Nėra tokios kainos, kaina 340 eur 🙁

  Reply
 • 2017-05-18 at 00:25
  Permalink

  Ohoho, cia kazkas is fantastikos srities.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.