Įdomu: iš Kauno per Kopenhagą į Pnompeną, Kambodža – vos nuo 409 EUR į abi puses!

Vertas dėmesio pasiūlymas norintiems praleisti atostogas Azijoje bei pažinti unikalią vietos gyventojų kultūrą! Atsirado pigių bilietų į turtingos ir unikalią kultūros bei gamtos lobius saugančią Kambodžą! Dabar nuvykti į šią nuostabią šalį galima labai pigiai, nes bilietai su geriausiomis pasaulyje „Emirates“ oro linijomis, kurios į antrą vietą nustūmė iki šiol kelis metus karaliavusias „Qatar Airways“ (su naujausiu avialinijų reitingu galite susipažinti čia), kainuoja vos 354 EUR už skrydžius į abi puses. Prie šios sumos pridėjus tiesioginius ir patogius „RyanAir“ skrydžius iš Kauno į Danijos sostinę gauname kombinuotą kelionės paketą už vos 409 EUR! Siekiantiems maksimaliai sutaupyti rekomenduojame „RyanAir“ bilietų kol kas dar nepirkti. Ne paslaptis, jog pigiausi šios aviakompanijos bilietai būna likus maždaug mėnesiui iki planuojamo išvykimo. Tad turintys kantrybės gali mėginti sumedžioti bilietus Kaunas-Kopenhaga-Kaunas vos už 10 EUR už skrydį į vieną pusę, ko pasekoje ši kelionė atpigtų dar labiau!
Atostogos Kambodžoje, šventyklų imperijoje, įsikūrusioje Indokinijos pusiasalyje prie Tailando įlankos, sukels pačius įvairiausius jausmus. Tai šalis, kurios istorija įkvepianti ir tuo pačiu slegianti, tačiau Kambodža atsiveria ir laukia keliautojų, norinčių susipažinti su svaiginančia dabartimi. Kelionė į šia skurdžią šalį, kurios pagrindinis variklis yra žemės ūkio produktų eksportas, privers trumpam sustoti ir pasvarstyti, kiek žmogui reikia iki pilnos laimės. Juk čia – vieni nuoširdžiausių žmonių pasaulyje, slegiami kraupios istorijos, tačiau sugebantys gyventi čia ir dabar, dalindamiesi šypsenomis ir blizgančių akių žvilgsniais tarsi sakydami, kad viskas yra ir bus gerai. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, atsiduodami maloniam atostogų ritmui Kambodžoje.
Kelionė į Kambodžą – gamtos, senosios architektūros, ir draugiškų vietinių veidų harmonija. Kep, Sihanoukville, Siem Reap, Koh Rong Samloem sala – vieni populiariausių Kambodžos kurortų. Atostogos Kambodžoje – įspūdinga, atradimų kupina kelionė. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Kambodža – stulbinantis kraštas jūsų kelionei.
Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2017 metų liepa-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Dubajus-Rangūnas-Pnompenas-Rangūnas-Dubajus-Kopenhaga-Kaunas
Kaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius „Emirates“ bilietus iš Kopenhagos į Kambodžą – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Kopenhaga-Pnompenas-Kopenhaga su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Įsigijus šiuos bilietus galima elgtis dvejopai – arba iškart įsigyti „RyanAir“ aviakompanijos bilietus tiesioginiams skrydžiams iš Kauno į Kopenhagą ir toliau sau ramiai laukti kelionės. Arba galima mėginti palaukti akcijinių bilietų skrydžiams iš Kauno į Kopenhagos sostinę, kurie paprastai kainuoja nuo 10 EUR už skrydį viena kryptimi. Ne paslaptis, kad pigiausi „RyanAir“ bilietai būna likus maždaug mėnesiui laiko iki planuojamos išvykimo datos. Nenorintiems laukti, šiandien bilietai į Kopenhagą iš Kauno kainuoja 55 EUR už kelionę į abi puses:

Atkreipiame dėmesį, kad grįžtant dėl prasilenkiančių skrydžių laikų Jums dar reiktų praleisti dieną Kopenhagoje, kas iš principo nėra labai blogai. Turėtumėte beveik parą laiko maloniam pasivaikščiojimui po Danijos sostinę!
Štai ir viskas – kombinuotos kelionės paketas baigtas. Bilietai iš Kauno per Kopenhagą į Kambodžą kainuoja vos 409 EUR! Kandagi pigių bilietų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, datas nurodytu akcijiniu laikotarpiu galima dėlioti ganėtinai laisvai. Jei nepavyksta – galime tai padaryti už Jus! Esant poreikiui, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą į Kambodžą su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.