Pigūs bilietai iš Prahos į daugelį Pietryčių Azijos šalių – vos nuo 327 EUR į abi puses!

Dar vienas puikus pasiūlymas Azijos gerbėjams! Stambiausia Kinijos oro linijų bendrovė – „China Southern Airlines“, kurios bazė įsikūrusi Guangdžou mieste, atpigino bilietus iš Prahos įvairiausiomis Pietryčių Azijos kryptimis! Nukeliauti daug pigiau, nei reguliari bilietų kaina iš Čekijos sostinės dabar galima į visą eilę didžiausių Azijos valstybių: Singapūrą, Filipinus, Malaiziją, Vietnamą, Indoneziją, Kambodžą ir kt. Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 327 EUR už kelionę į abi puses. Visi skrydžiai vykdomi per „China Southern Airlines“ bazę Guangdžou mieste, kuriame Jūsų lauktų ilgesnis ar trumpesnis persėdimas. Verta atskirai pažymėti, kad jei Jūsų persėdimo laikas yra ilgesnis nei 8 valandos, „China Southern Airlines“ suteikia nemokamą viešbutį bei transportavimo paslaugas iki jo. Į bilietų kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas iki 30 kg sveriantis bagažas. Lėktuvuose būsite nemokamai vaišinami tiek valgiais, tiek gėrimais. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Prahą iš Vilniaus arba Kauno pigiai ir patogiai galima pasiekti pigių tarptautinių autobusų maršrutais.
Pietryčių Azija – regionas, kuris driekiasi į pietus nuo Kinijos ir Japonijos, apimantis ir dalį Indijos ir Ramiojo vandenyno salų. Tai kalnų, salų ir plačių lygumų kraštas, viliojantis savo paslaptingumu bei didybe, žavintis grožiu ir kontrastais. Tiems, kurie niekada nekeliavo po Aziją savarankiškai, kurie grožėjosi nuotraukomis kelionių organizatorių tinklapiuose, gali pasirodyti, kad tai rojaus kampelis, kur visus metus šviečia saulė, šiltas vanduo, skanus maistas, nuostabi, egzotiška gamta. Kitus gi atvirkščiai, šis regionas gąsdina tikrais ir tariamais pavojais: galimomis infekcijomis, kiekviename žingsnyje sutinkamomis didžiulėmis gyvatėmis ir nesuprantama kultūra. Egzotinės kelionės dažnam asocijuojasi su tolimaisias kraštais ir, pirmiausiai, būtent – su Pietryčių Azija. Į pastarąjį regioną keliautojai iš Lietuvos plūsta visais metų laikais. Gal tarp jų norite atsidurti ir Jūs?
Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2017 gegužės antra pusė-birželis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Praha-Amsterdamas-Guangdžou-įvairūs Azijos miestai-Guangdžou-Amsterdamas-Praha
Pigiausi bilietai iš Prahos kainuoja į Singapūrą, kurių kaina prasideda nuo jau minėtų 327 EUR už kelionę į abi puses. Į kitus miestus bilietai kainuoja šiek tiek brangiau. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Praha-Singapūras-Praha su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Praha-Manila-Praha kainuoja šiek tiek daugiau – bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Praha-Kvala Lumpūras-Praha bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Bilietus į didžiausią Vietnamui priklausančią sala Fukuoką galite įsigyti paspausdami čia:

Į Indonezijos sostinę bilietų kaina prasideda nuo 376 EUR – bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Praha-Hanojus-Praha kainuoja šiek tiek daugiau – bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Bilietai į Siem Reapą Kambodžoje kainuoja tiek pat – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos ir kelionės kryptis, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Milaną į vieną Pietryčių Azijos šalių su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.