Pigūs bilietai iš Stokholmo į Pnompeną, Kambodža – vos nuo 399 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Stokholmo į turtingąją ir unikalią kultūros bei gamtos lobius saugančią Kambodžą! Akcijinius pigius bilietus, kainuojančius vos 399 EUR, į šios šalies sostinę Pnompeną siūlo Kinijos nacionalinės oro linijos „Air China“. Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimais avialinijų bazėje – Pekine. Į visų „Air China“ skrydžių kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Stokholmas iš Lietuvos pigiai ir paprastai pasiekiamas pigių oro linijų bendrovių pagalba.
Atostogos Kambodžoje, šventyklų imperijoje, įsikūrusioje Indokinijos pusiasalyje prie Tailando įlankos, sukels pačius įvairiausius jausmus. Tai šalis, kurios istorija įkvepianti ir tuo pačiu slegianti, tačiau Kambodža atsiveria ir laukia keliautojų, norinčių susipažinti su svaiginančia dabartimi. Kelionė į šia skurdžią šalį, kurios pagrindinis variklis yra žemės ūkio produktų eksportas, privers trumpam sustoti ir pasvarstyti, kiek žmogui reikia iki pilnos laimės. Juk čia – vieni nuoširdžiausių žmonių pasaulyje, slegiami kraupios istorijos, tačiau sugebantys gyventi čia ir dabar, dalindamiesi šypsenomis ir blizgančių akių žvilgsniais tarsi sakydami, kad viskas yra ir bus gerai. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, atsiduodami maloniam atostogų ritmui Kambodžoje.
Kelionė į Kambodžą – gamtos, senosios architektūros, ir draugiškų vietinių veidų harmonija. Kep, Sihanoukville, Siem Reap, Koh Rong Samloem sala – vieni populiariausių Kambodžos kurortų. Atostogos Kambodžoje – įspūdinga, atradimų kupina kelionė. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Kambodža – stulbinantis kraštas jūsų kelionei.
Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2020 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Stokholmas-Pekinas-Pnompenas-Pekinas-StokholmasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Pnompenas-Stokholmas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Už tą pačią sumą galima keliauti ir po Naujųjų Metų – spausti čia
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stokholmą į Kambodžą su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.