Neblogai! Pigūs bilietai iš Londono į didžiuosius Kambodžos miestus Pnompeną bei Siem Reapą – tik 368 EUR į abi puses!

Vertas dėmesio pasiūlymas norintiems praleisti atostogas Azijoje bei pažinti unikalią vietos gyventojų kultūrą! Atsirado pigių bilietų į turtingos ir unikalią kultūros bei gamtos lobius saugančią Kambodžą! Dabar nuvykti į šią nuostabią šalį galima labai pigiai, nes bilietai iš Londono su stambiausia Kinijos oro linijų bendrove – „China Southern Airlines“, kurios bazė įsikūrusi Guangdžou mieste, dabar tekainuoja vos 368 EUR į abi puses. Natūralu, kad visi skrydžiai iš/į Europą yra vykdomi su tarpiniu sustojimu šiame mieste. Dėmesio – esant norui, skrendant į priekį arba grįžtant yra galimybė susidėlioti kelionę su iki 72 h siekiančiu sustojimu viename didžiausių Kinijos miestų – Guangdžou! Kaip žinia, keleiviams, kurių tranzito laikas Kinijoje siekia iki 72 h, suteikiama nemokama tranzitinė viza ir galima šį laiką išnaudoti pasidairant po šį įspūdingą dangoraižių miestą bei uostą. Į visų „China Southern Airlines“ skrydžių kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę teks pradėti ir baigti Londone, kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „RyanAir“ arba „WizzAir“ skrydžiais.
Atostogos Kambodžoje, šventyklų imperijoje, įsikūrusioje Indokinijos pusiasalyje prie Tailando įlankos, sukels pačius įvairiausius jausmus. Tai šalis, kurios istorija įkvepianti ir tuo pačiu slegianti, tačiau Kambodža atsiveria ir laukia keliautojų, norinčių susipažinti su svaiginančia dabartimi. Kelionė į šia skurdžią šalį, kurios pagrindinis variklis yra žemės ūkio produktų eksportas, privers trumpam sustoti ir pasvarstyti, kiek žmogui reikia iki pilnos laimės. Juk čia – vieni nuoširdžiausių žmonių pasaulyje, slegiami kraupios istorijos, tačiau sugebantys gyventi čia ir dabar, dalindamiesi šypsenomis ir blizgančių akių žvilgsniais tarsi sakydami, kad viskas yra ir bus gerai. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, atsiduodami maloniam atostogų ritmui Kambodžoje.
Kelionė į Kambodžą – gamtos, senosios architektūros, ir draugiškų vietinių veidų harmonija. Kep, Sihanoukville, Siem Reap, Koh Rong Samloem sala – vieni populiariausių Kambodžos kurortų. Atostogos Kambodžoje – įspūdinga, atradimų kupina kelionė. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Kambodža – stulbinantis kraštas jūsų kelionei.
Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų lapkritis-2019 metų balandis (ganėtinai didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Londonas-Amsterdamas-Guangdžou-Siem Rypas arba Pnompenis-Guangdžou-Paryžius-LondonasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Už tą pačią sumą iš Londono galima nuvykti ir į šalies sostinę bei didžiausią miestą Pnompenį – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į Kambodžą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.