Nemokamas €20 vertės nuolaidų kuponas „Lufthansa“ skrydžiams iš Vokietijos!

Lufthansa paskelbė apie nemokamų 20 EUR vertės nuolaidos kuponų dalybą kiekvienam potencialiam jų keleiviui! Didžiausios Europos oro linijų bendrovės pagal lėktuvų ir aptarnautų keleivių skaičių oficialiame puslapyje reikia užpildyti specialią formą ir į nurodytą elektroninio pašto adresą netrukus gausite unikalų, tik Jums skirtą nuolaidos kodą, kurį galėsite panaudoti bet kuriam „Lufthansa“ skrydžiui iš Vokietijos!
Akcijos sąlygos:
Nuolaidos kuponai dalijami kiekvienam norinčiui iki 2018 m. spalio 10 dienos pabaigos
Nuolaidos kuponų galiojimo data: nuo 2018 metų rugsėjo 30 d. iki 2019 m. kovo 31 d.
Nuolaidos kuponas galioja rezervuojant skrydžio bilietus tik oficialioje Lufthansa svetainėje ir tik Lufthansa arba jos partnerių skrydžiams
Nuolaidos kuponas galioja tik skrydžiams iš Vokietijos (bet kurio miesto)Norintys gauti nemokamą nuolaidos kodą, turėtų spausti čia ir suvedus visus reikalingus duomenis į savo elektroninio pašto dėžutę turėtumėte netrukus gauti 20 EUR vertės kuponą.

Slaptažodžio vietoje reikia įvesti žodį: Lufthansa
Žinant, kad Vokietiją iš Lietuvos galima pasiekti pigiais žemų kaštų skrydžių bendrovių vykdomais skrydžiais arba pigiais tarptautiniais autobusų maršrutais, ši akcija atrodo visai patraukli. Kam mokėti daugiau, jei galima sutaupyti? O nuolaidos kodo gavimas (panaudosi jį ar ne) užima vos keletą minučių? 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Mūsų puslapio lankytojams suteikiame unikalią galimybę rezervuoti viešbučius su 10% nuolaida didžiausioje viešbučių paieškos sistemoje pasaulyje, kurioje galima rasti per 1.500.000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje – Booking.com. Tik rezervuojant per šią nuorodą , Jums po apsistojimo (kai viešbutis ar apartamentai patvirtins, kad pas juos buvote apsistoję) į vartotojo paskyroje išsaugotą mokėjimo kortelę grįš 10% nuo atliktos rezervacijos sumos (paprastai tai užtrunka iki savaitės). Lengva paskaičiuoti: jei savo kelionės ar išvykos metu rezervuosite viešbutį už 200 EUR, atlikus tai per mūsų pateiktą nuorodą, Jums į kortelę grįš 20 EUR. Kam permokėti, jei galima sutaupyti?
Dėmesio, svarbu: 10% nuolaida galima pasinaudoti iš kiekvienos Booking.com vartotojo paskyros tik vieną kartą! Tad rekomenduojame rezervuoti per šią nuorodą patį brangiausią viešbutį Jūsų kelionės metu (arba atlikti kelias rezervacijas iš skirtingų paskyrų). Tik taip gausite maksimalią naudą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.