-40% nuolaidos kuponas „FlyScoot“ skrydžiams arba kaip nuskristi iš Vilniaus į Australiją už vos 390,55 EUR!

Singapūro žemų kaštų oro linijų bendrovė „FlyScoot“ suteikė galimybę visiems naujiems užsiregistravusiems nariams gauti vienkartinę -40% nuolaidą šios avialinijos skrydžių bilietams. Tereikia apsilankyti oficialioje svetainėje Scootinsider bei paspaudus nuorodą „Become in insider” nurodyti savo elektroninį paštą, į kurį gausite patvirtinimo laišką. Paspaudus ant nuorodos laiške, Jūs būsite automatiškai prijungti prie „FlyScoot“ narystės ir gausite momentalią 15% nuolaida bet kokiems avialinijų skrydžiams. Atidesnis skaitytojas paklaustų: „-15% tai ne -40%, kaip gauti mūsų skelbiamą didžiausią nuolaidą”? Visa paslaptis yra registracijos procese, į kurį būsite nukreipti iš savo pašto dėžės paspaudus ant atsiųstos nuorodos. Pildydami savo informaciją Jūs privalote nurodyti, kad Country of Residence yra „Germany” (jei nurodysite „Lithuania”, 40% nuolaidos negausite). Visą kitą informaciją supildote kaip norite, svarbiausias akcentas, kad Vokietija būtų nurodyta kaip gyvenamoji šalis.
Pabaigus registraciją Jūs gausite papildomą bonusinį 40% vertės nuolaidos kuponą, kurį galite panaudoti bet kokiems skrydžiams. Primename, kad „FlyScoot“ skraido įvairiausiomis Australijos, Azijos ir Europos kryptimis. Visą jų skrydžių žemėlapį galite pamatyti čia.
O dabar – įdomioji dalis: ką mes galime nuveikti su gautu 40% nuolaidos kuponu?Ogi daug ką 🙂 Galima nusipirkti labai pigius bilietus iš Berlyno (tai – arčiausias nuo Lietuvos miestas, į kurį skraido šios avialinijos) į Pertą, Australiją. Pigiausių bilietų kaina pritaikius minėtąją nuolaidą gaunasi 360,57 EUR! Jei nedomina Australija, į Singapūrą nuskristi iš Vokietijos sostinės galima už vos 256 EUR. Galimi ir kiti įvairūs variantai.
Kaip viskas atrodo? Sėkmingai pabaigę registraciją bei gavę individualų -40% nuolaidos kodą, mes einame į oficialią avialinijų svetainę ir pasirenkate norimus skrydžius. Kaip pavyzdžiui, skrydžiai Berlynas-Pertas-Berlynas lapkričio 2-12 dienomis kainuoja 505,37 EUR už kelionę į abi puses. Pasirinkę skrydžius praeiname per daugelį langų, kuriuose mums siūlys papildomas apmokestinamas paslaugas (panašiai kaip „RyanAir“ svetainėje), kol prieiname apmokėjimo langą. Tuomet pasirenkame „Voucher” skyrelį ir į jį įvedę gautąjį nuolaidos kodą pamatome kaip pirminė 505,37 EUR bilietų kaina sumažėja iki vos 360,57 EUR:

Nusipirkę šiuos bilietus prie jų prikombinuojame pigius „RyanAir“ skrydžius iš Vilniaus į Berlyną, kurie kainuoja vos 14,99 EUR už skrydį į vieną pusę:

Štai ir viskas. Turime kombinuotą kelionės variantą už 390,55 EUR, kurios metu apsilankysime Berlyne bei nuskrisime net iki tolimosios Australijos. Žinoma, tai yra tik vienas variantas, kaip galima panaudoti šį nuolaidos kodą. Esame tikri, kad kiekvienas Jūsų ras būdą, kaip iš šios akcijos išspausti maksimumą bei prisitaikyti ją savoms reikmėms 🙂
Dėmesio! Nuolaidos kodas galioja 60 dienų nuo jo sugeneravimo ir gavimo dienos! Pasinaudosite juo ar ne – tai jau kiekvieno asmeninis reikalas, bet kadangi jį gauti užtrunki 2-3 minutes, manome, kad tikrai verta jį susigeneruoti ir išsisaugoti.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

7 thoughts on “-40% nuolaidos kuponas „FlyScoot“ skrydžiams arba kaip nuskristi iš Vilniaus į Australiją už vos 390,55 EUR!

 • 2018-08-02 at 01:12
  Permalink

  Gavau abu voucherius ir 15%, ir 40%. Bet bandant juos pritaikyti perkant, nuolaida gaunasi perpus mažesnė – tik 7,5% arba 20% nuo base fare, priklausomai kurį iš jų naudoji. Įdomu kodėl ?

  Reply
 • 2018-07-31 at 21:24
  Permalink

  Absurdas dėl kokios tai 15 procentų nuolaidos pirkti bilietus pas šituos, kai pas kitus tokie patys bilietai pigesni be jokios nuolaidos. Kas dėl 40-inės nuolaidos, tai nebūkit naivūs, kad pasirinkę savo šalį Vokietiją kaip čia pataria cheetinti ir paskui įvedę lietuviško dokumento (paso, kortelės) numerį bei jį išdavusią šalį Lietuvą, nebūsit iššifruoti, to pasekoje ne tik nuolaidos negavę, bet dar ir bilietus matysit kaip savo ausis. Norit apsimetę vokiečiais skristi su LT dokumentais? Gal ir pavyks, jei kas savo darbą dirbs atmestinai ir nepažiūrės atidžiai/pažiūrės atsainiai. Jums tikrai to reikia?

  Reply
 • 2018-07-30 at 09:50
  Permalink

  Aš taip pat nerandu voucher code. Gal galit nurodyti, kur pasislėpęs?

  Reply
 • 2018-07-29 at 20:50
  Permalink

  Nepavyko gauti. Fake patarimas

  Reply
 • 2018-07-29 at 13:16
  Permalink

  500€ iki Australijos!!Tai čia ir nuolaidos nereikia jeigu tai pastovi/reguliari kaina!! Manau čia î vieną pusę.Nes kiek žiūriu aviabilietų per juos tai î vieną pusę Azija yra ~400€..

  Reply
 • 2018-07-28 at 23:53
  Permalink

  Taip pat. Laiške rašo, kad welcome voucher 15%.

  Reply
 • 2018-07-28 at 13:42
  Permalink

  Nepavyko gauti 40%, nors nurodžiau Germany.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.