Pigūs bilietai į Johanesburgą, Pietų Afrikos Respubliką, iš Stokholmo – tik nuo 348 EUR!

Atsirado pigių bilietų iš Stokholmo į Pietų Afrikos Respublikos vieną didžiausių miestų ir Gautengo provincijos centra – Johanesburgą. Johanesburgas – vienas svarbiausių šalyje ekonominių, finansinių ir transporto centrų. Netoli miesto yra svarbiausias Afrikoje Johanesburgo tarptaurinis oro uostas. Iš čia keliai ir geležinkeliai nutiesti į visus svarbiausius šalies miestus ir uostus. Pigius, vos 348 EUR kainuojančius skrydžius į Johanesburgą siūlo didžiausia Skandinavijos oro linijų bendrovė, kurią valdo Danija, Švedija ir Norvegija, tai – „Scandinavian Airlines“, plačiau žinoma SAS vardu. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais viename Skandinavijos oro uostų. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu! Savo ruožtu iš Lietuvos pasiekti Stokholmą pigiai ir patogiai galima pigių avialinijų pagalba.
Pietų Afrika yra didelių kontrastų žemė, kurioje kontrastingumas dominuoja bene visose gyvenimo srityse, neaplenkiant nei gamtos, nei žmogiškojo gyvenimo aspektų. Šalies pietvakariuose pirmasis europiečių įkurtas romantiškasis Keiptaunas, apglobtas didingojo Stalo kalno. Gerosios vilties kyšulys, dėl savo nepaprasto grožio, daugelio pamėgta lankymo vieta. Kriugerio Nacionalinis parkas – vienas didžiausių Afrikos nacionalinių parkų, pripažintas vienu geriausių pasaulio parkų, kuriame yra mažiausiai sutrukdyta natūrali gamtos tėkmė. Dėmesio vertas didingasis Viktorijos krioklys, sostinė Pretorija ir Johanesburgas didžiausias šalies miestas.
Iš visų Afrikos šalių Pietų Afrikos Respublikos ekonomika yra išvystyta labiausiai. Šalies ekonomikos lygis vis auga, bet ji nuolat kovoja su aukštu nedarbo lygiu. Tai yra vienintelė Afrikos valstybė, kurios krantus skalauja du vandenynai. Šalies teritorijoje skirtingose vietose būna skirtingos temperatūros. Čia vyrauja keli skirtingi klimatai. Šalyje puikiai dera gamta ir civilizacija. Pietų Afrikos Respublikoje gyvena skirtingiausių etninės sudėties žmonių visoje Afrikoje. Šalis turi 11 oficialių kalbų. Be jų šalyje yra pripažįstamos dar 8 neoficialios kalbos. Vis dėlto pati pagrindinė kalba yra anglų.Pigių bilietų į Johanesburgą, PAR laikotarpis: 2018 metų rugsėjis-2019 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Stokholmas-Miunchenas-Johanesburgas-Londonas-Stokholmas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Johanesburgas-Stokholmas su akcijinių skrydžių datomis, kurias, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau. Skrydžių rezervacijų pavyzdžiai čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stokholmą į Pietų Afrikos Respubliką su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame Johanesburge esančio 3* „Mercure Johannesburg Randburg“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 4 nakvynės atsieitų vos 208,00 EUR arba 52,00 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,3 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Mercure_Johannesburg
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Johanesburge ar bet kurioje PAR vietovėje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.