Neblogai! Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Johanesburgą, Pietų Afrikos Respublika – tik nuo 413 EUR į abi puses!





Atsirado labai pigių bilietų iš Vilniaus arba Rygos į Pietų Afrikos Respublikos vieną didžiausių miestų ir Gautengo provincijos centrą – Johanesburgą. Johanesburgas – vienas svarbiausių šalyje ekonominių, finansinių ir transporto centrų. Netoli miesto yra svarbiausias Afrikoje Johanesburgo tarptautinis oro uostas. Iš čia keliai ir geležinkeliai nutiesti į visus svarbiausius šalies miestus ir uostus. Pigūs skrydžių bilietai į Johanesburgą tekainuoja vos nuo 413 EUR už kelionę į abi puses kelionę pradedant Vilniuje arba Rygoje! Tokius pigius bilietus siūlo didžiausia Europos oro linijų bendrovė pagal lėktuvų ir aptarnautų keleivių skaičių – „Lufthansa AG“. Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimu avialinijų bazėje Frankfurte. Savaime suprantama, „Lufthansa“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Afrika yra didelių kontrastų žemė, kurioje kontrastai dominuoja bene visose gyvenimo srityse, neaplenkiant nei gamtos, nei žmogiškojo gyvenimo aspektų. Šalies pietvakariuose pirmasis europiečių įkurtas romantiškasis Keiptaunas, apglobtas didingojo Stalo kalno. Gerosios vilties kyšulys, dėl savo nepaprasto grožio, daugelio pamėgta lankymo vieta. Kriugerio Nacionalinis parkas – vienas didžiausių Afrikos nacionalinių parkų, pripažintas vienu geriausių pasaulio parkų, kuriame yra mažiausiai sutrukdyta natūrali gamtos tėkmė. Dėmesio vertas didingasis Viktorijos krioklys, sostinė Pretorija ir Johanesburgas didžiausias šalies miestas.
Iš visų Afrikos šalių Pietų Afrikos Respublikos ekonomika yra išvystyta labiausiai. Šalies ekonomikos lygis vis auga, bet ji nuolat kovoja su aukštu nedarbo lygiu. Tai yra vienintelė Afrikos valstybė, kurios krantus skalauja du vandenynai. Šalies teritorijoje skirtingose vietose būna skirtingos temperatūros. Čia vyrauja keli skirtingi klimatai. Šalyje puikiai dera gamta ir civilizacija. Pietų Afrikos Respublikoje gyvena skirtingiausių etninės sudėties žmonių visoje Afrikoje. Šalis turi 11 oficialių kalbų. Be jų šalyje yra pripažįstamos dar 8 neoficialios kalbos. Vis dėlto pati pagrindinė kalba yra anglų.



Pigių bilietų į Johanesburgą, PAR laikotarpis: 2023 metų vasaris-balandis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Frankfurtas-Johanesburgas-Frankfurtas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Johanesburgas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:




Skrydžiai iš Rygos yra kainuoja kiek brangiau – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos arba Rygos į Pietų Afrikos Respubliką su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame Johanesburge esančio 3* „Mercure Johannesburg Randburg“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 217,00 EUR arba 43,40 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,3 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Mercure_Johannesburg
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Johanesburge ar bet kurioje PAR vietovėje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.