Pigūs bilietai į Honkongą, Kinija, iš Stokholmo – nuo 282 EUR!

Atsirado pigių bilietų iš Stokholmo į autonominį Kinijos regioną – Honkongą! Bilietus, kainuojančius vos 282 EUR, siūlo Kinijos nacionalinės oro linijos „Air China“. Visi skrydžiai iš Stokholmo – jungiamieji, su trumpu persėdimu avialinijų bazėje – Pekine, kuriame galima gauti iki 72 h nemokamą Kinijos tranzitinę vizą ir tas 3 dienas nemokamai pasisvečiuoti Kinijos sostinėje! Verta atskirai pažymėti, kad į visų „Air China“ skrydžių kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas iki 23 kg sveriantis bagažas, o lėktuvuose būsite nemokamai vaišinami tiek valgiais, tiek gėrimais. Iš Lietuvos į Stokholmą galima patogiai nuskristi tiesioginiais „Wizz Air“ arba „Norwegian“ kompanijų vykdomais skrydžiais.
Honkongas – pulsuojantis chaosas kryžkelėje tarp Rytų ir Vakarų. Čia puikiai dera kiniškas darbštumas ir britiška arogancija, žmonių tankumo rekordas ir iš vandenyno atklydęs vėjas, dūkstantis tvankiuose skersgatviuose. Žemė tolimuosiuose rytuose, kur kažkada praskridęs drakonas savo prisilietumus uodega pavertė salomis… Nors Kinijos pasaulis, su savo triukšmu, nosį riečiančiais kvapais ir nežinomais valgiais bei kalba yra Honkonge visur, bet ir angliški pėdsakai įsišakniję čia giliai. Visi užrašai rašomi dvejomis kalbomis – anglų ir kantoniečių (kinų kalbos dialektas paplitęs Honkonge ir Pietų Kinijoje), tačiau angliškas variantas viršuje ir didelėmis raidėmis, kantoniečių atvirkščiai – apačioje ir vos matomas.
Honkonge – didžiausia aukštaūgių pastatų koncentracija visame pasaulyje. Kitaip ir būti negali, tokiame mažame žemės plote įmanoma tik į viršų stiebtis, netgi tramvajai yra dviaukščiai. Statybos -sudėtingas procesas Honkonge, nes salos labai kalnuotos. Tarp kalnu įsispraudę dangoraižiai. Žmogus ir gamta. Dviejų stipriausių stichijų kova…
Tipinis vaizdelis Honkonge:
Honkongas
Pigių bilietų į Honkongą laikotarpis: 2017 metų lapkritis-gruodžio pradžia (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Stokholmas-Pekinas-Honkongas-Pekinas-Stokholmas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Honkongas-Stokholmas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stokholmą į Honkongą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačiame Honkongo centre esančio 1* „Asia Inn“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 4 nakvynės atsieitų vos 137,00 EUR arba 34,25 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Asia_inn
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Honkonge. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.