Super naujiena! Neįtikėtinai pigūs bilietai iš Vilniaus įvairiomis Azijos kryptimis su grįžimu iš Japonijos – vos nuo 167 EUR į abi puses!

Tai – tiesiog bomba! Suomijos nacionalinės avialinijos „Finnair“ suteikia tiesiog nerealiai pigią galimybę aplankyti daugelį Azijos kraštų už neįsivaizduojamai mažą bilietų sumą! Tailandas, Kinija, Korėja, Singapūras, Indonezija, Hong Kongas, Vietnamas, Kambodža, Mianmaras, Malaizija, Filipinai, Laosas – visos šios šalys, kelionę pradedant ir baigiant Vilniuje, gali būti pasiekiamos vos nuo 167 EUR (tai bilietų kaina į abi puses)!!! Vienintelė kelionės sąlyga – grįžti atgal į Vilnių reikės iš vieno Japonijos miestų. Nesvarbu koks tai miestas būtų – Tokijus, Osaka, Okinava, Fukuoka – privaloma atgal kelionę pradėti Japonijoje. Tai reiškia, kad Jums iš vienos aukščiau išvardintų Azijos šalių reikės kažkokiu būdu atsidurti Japonijoje. Ar plauksite, ar skrisite, ar važiuosite motoroleriu iki Japonijos – tai jau kiekvieno keliautojo reikalas. Kadangi skrydžiai Azijos viduje nėra brangūs, mes, žinoma, rekomenduojame į vieną Japonijos miestų iš Jūsų pasirinktos atvykimui Azijos šalies paprasčiausiai atskristi. Esant norui, galite kelias dienas ar savaites praleisti ir Japonijoje – taip vienu šūviu nušausite du zuikius pabūdami, kaip pavyzdžiui, Tailande ir po to dar kelias dienas praleisdami Tokijuje. Geriausia pasiūlymo dalis ta, kad kelionę Jūs galite pradėti ir baigti ne bet kur, o Vilniuje! Patogiau nebūna!
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų kovas-gruodis (didelis datų pasirinkimas, galima susikombinuoti išvykimą jau po savaitės laiko!)
Skrydžių segmentai: Begalė kelionės variantų. Pagrindinė sąlyga – grįžimas atgal į Lietuvą turi būti iš vieno Japonijos miestų
Kadangi skrydžių variantų ir kelionės datų yra be galo daug, pateiksime Jums 3 kelionės variantus. Jais remiantis vėliau galite susidėlioti ir Jums patiems aktualius kelionės planus. Pradėsime, turbūt, nuo Tailando, nes tai yra vis dar pati populiariausia lietuvių atostogų Azijoje kryptis. Taigi, bilietai Vilnius-Bankokas ir Tokijus-Vilnius kainuoja vos nuo 222 EUR spausti čia. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jums taipogi bus reikalingas vidinis skrydis Azijoje iš Bankoko į Tokijų. Jų kainos prasideda vos nuo 114 EUR – spausti čia:

Bendra kelionės suma aplankant Tailandą ir pabūnant 3 dienas Japonijos sostinėje Jums kainuotų vos 336 EUR!

Jei manote, kad tai yra daug, galime sudėlioti ir dar pigesnį kelionės variantą. Bilietai Vilnius-Šanchajus ir Fukuoka-Vilnius kainuoja vos nuo 167 EUR spausti čia. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Vidinis skrydis Azijoje iš Šanchajaus į Tokiją kainuoja nuo 114 EUR- spausti čia:

Bendra kelionės suma aplankant Kiniją ir pabūnant 3 dienas Japonijos sostinėje Jums kainuotų vos 281 EUR!

Galima susiplanuoti išvykimą ir per Šv.Velykas. Kaip pavyzdžiui, tiek į Singapūrą, tiek į Malaiziją bilietai iš esmės kainuoja tiek pat – skirtumas vos 2 EUR. Pigūs bilietai Vilnius-Singapūras ir Tokijas-Vilnius kainuoja vos nuo 255 EUR spausti čia, o Vilnius-Kvala Lumpūras ir Tokijas-Vilnius kainuoja vos nuo 257 EUR spausti čia. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Vidinis skrydis Azijoje iš Kvala Lumpūro į Tokiją kainuoja nuo 101 EUR – spausti čia:

Kaip jau minėjome, krypčių, datų ir galimybių pasirinkimas yra BE GALO didelis. Tikime, kad galima susirasti ir dar pigesnių kelionės variantų, tereikia ieškoti. Kad būtų lengviau – paspauskite ant mūsų nuorodų ir koreguokite atvykimo ir išvykimo oro uostus bei kelionės datas. Tikrai rasite ir sau tinkamų variantų 🙂
Turbūt nereikia rašyti, kad šis pasiūlymas ilgai negalios . Spėjame, kad jau po pietų šių nerealiai pigių bilietų nebeliks, tad susidomėjusiems siūlome bilietus pirkti tiesiog čia ir dabar! Pigiau jau tikrai nebus, o laukdami rizikuojate praleisti progą nukeliauti į Aziją už tiesiog nerealią kainą. Juo labiau, kad datų pasirinkimas yra gana platus – iki pat metų pabaigos! Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į vieną Azijos miestų su grįžimu atgal į Lietuvą iš Japonijos! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

57 thoughts on “Super naujiena! Neįtikėtinai pigūs bilietai iš Vilniaus įvairiomis Azijos kryptimis su grįžimu iš Japonijos – vos nuo 167 EUR į abi puses!

 • 2017-03-18 at 14:23
  Permalink

  Sveiki. Ieškome bilietų į Malaiziją, gali būti nebūtinai iš Vilniaus. ATgal reikėtų per Portugaliją. Laikas liepos 1-27 d. Būčiau dėkinga už variantus.

  Reply
 • 2017-03-12 at 19:22
  Permalink

  Gera diena,
  matau, kad padedate sukomplektuoti bilietus 🙂 Gal būtų įmanoma pažiūrėti pigiausią variantą 2 asm. spalio mėn. pradžioje – Vietnamas (Ha Noi)-9 dienos trukmė, toliau HoChiMinh – 9 dienos, skrydis į Okinavą 4d. O gal 2018 sausio mėn. būtų pigiau? Būčiau dėkingas 🙂 Pasinaudotume Jūsų booking nuoroda 🙂

  Reply
  • 2017-03-12 at 20:08
   Permalink

   Sveiki, Romualdai. Pavėlavote. Pasiūlymas buvo galiojantis iki penktadienio vakaro. Dabar jau šių nerealiai pigių bilietų įsigyti nebegalima 🙁 Akcija baigėsi – pavėlavote.

   Reply
   • 2017-03-13 at 09:09
    Permalink

    Dėkoju už atsakymą. Kažkaip niekur nemačiau parašyta iki kada akcija 🙁

    Reply
    • 2017-03-13 at 09:27
     Permalink

     To ir negalėjo būti parašyta, nes apie tai avialinijos niekada neinformuoja. Dėl ko naujienoje mes ir rašėme: pirkti bilietus tučtuojau ir nieko nelaukiant, nes jau, kaip galvojome, po pietų bilietų nebus. Šiek tiek klydome, nes pasiūlymas buvo aktyvus dvi dienas – ilgiau nei tikėjomės 🙂
     Šiaip jei norite, galite parašyti mums elektroniniu paštu individualią užklausą. Rasime kitą variantą, tik jis tikrai bus prastesnis, nes tokie variantai pasitaiko kartą metuose 🙂 Kaip rašyti užklausimą dėl individualios bilietų užklausos, rasite KONTAKTAI skiltyje 🙂

     Reply
     • 2017-03-13 at 15:53
      Permalink

      Ačiū už patarimą – būtinai pasinaudosiu 🙂

 • 2017-03-10 at 21:14
  Permalink

  Argi rašiau kad negalima. Klausiu gal kas sisiduręs ar dažnai tokiais atvejais atšiaukia ir jei taip per kiek laiko?

  Reply
  • 2017-03-10 at 21:46
   Permalink

   Tai jei jau teko skaityti apie ERROR FARES, tai tikrai turėjai rasti ir perskaityti tokią informaciją, kad blogiausia kas gali nutikti, tai po pirkimo gali negauti e-bilietų. Jų negavus per 24 valandas pinigai grąžinami atgal į sąskaitą. Tai – blogiausias scenarijus. Bet tai – mažai tikėtina, nes e-tickets paprastai būna automatizuoti ir atsiunčiami ne daugiau 10 min praėjus nuo pirkimo patvirtinimo. O turint e-bilietus, kad juos anuliuotų – tikimybė 0,01%

   Reply
 • 2017-03-10 at 18:55
  Permalink

  Kiek skaičiau šie skrydžiai yra ERROR FARE. Ar tai tiesa? Jei taip po kiek laiko jau galima būti tikram kad užsakytų skydžių neatšauks?

  Reply
  • 2017-03-10 at 19:53
   Permalink

   O ką reiškia ERROR FARE? Kad šių bilietų negalima pirkt? Nesąmonė 🙂

   Reply
 • 2017-03-10 at 12:13
  Permalink

  iš darbinio nesimato, iš namų pažiūrėsiu

  Reply
 • 2017-03-10 at 11:25
  Permalink

  beje, o kur galima rasti jūsų tą dienoraštį?

  Reply
  • 2017-03-10 at 11:38
   Permalink

   Juk yra reklama įdėta puslapio dešinėje juostoje, pačioje apačioje po vėliausių komentarų, naujienų archyvo ir pan. skilčių 🙂 Ar radote?

   Reply
 • 2017-03-10 at 11:20
  Permalink

  Dėkui labai, na man Philipinai svajonė seniai, tik kad į ten pigių variantų retai būna, pirksim, ačiū dar kartą, del booking žinom, turėsim omeny:)

  Reply
 • 2017-03-10 at 10:12
  Permalink

  Sveiki, Manila spali arba lapkriti kokiom trim savaitem kas nors yra? nes man tik brangiai sekas rasti:) Ačiū

  Reply
  • 2017-03-10 at 10:32
   Permalink

   Sveiki, kažkaip Filipinai populiarūs pasidarė, jau Jūsų ketvirta užklausa dėl bilietų į Manilą. Gal mano dienoraštis apie pigiuosius Filipinus savo padarė? 🙂
   Šiaip datų labai smarkiai mažėja, nepalyginsi su tuo, kas buvo vakar tokiu metu. Na, bet pavyko kažką rasti už 350 EUR:
   http://tinyurl.com/ztn6yoa

   Reply
 • 2017-03-10 at 00:21
  Permalink

  Imeskit jei kas turit bilietus 2018 metams i manila. Sausis ar vasaris

  Reply
  • 2017-03-10 at 05:12
   Permalink

   Kaip jau rašiau anksčiau, nuo lapkričio bilietai kainuoja kiek brangiau, bet kaina vis vien super. Tarkim, skrydžiai Vilnius-Manila ir Tokijas-Vilnius kainuoja 397 EUR. Bilietai sausio mėnesiui čia:
   http://tinyurl.com/h7cd3xr

   Reply
 • 2017-03-10 at 00:14
  Permalink

  O kaip su registruojamu bagazu finair? Mokamas?

  Reply
 • 2017-03-09 at 21:55
  Permalink

  Hei Hei ! Tik ką nupirkau lapkričio 10 Vilnius – Bangkokas, lapkričio 26 Tokijas- Vilnius. Vieno bilieto pirmyn- atgal kaina 222 e. Ačiū, mielieji, už nuostabius radinius bilietų pasaulyje! Beje, nekantrauju sulaukti jūsų kelionės įspūdžių iš Havajų 😉

  Reply
  • 2017-03-09 at 23:12
   Permalink

   Sveikinu, Tomai 🙂 Viešbučius, tikiuosi, rezervuosite per mūsų Booking.com nuorodą? 🙂

   Reply
 • 2017-03-09 at 19:24
  Permalink

  I kokius Filipinų miestu yra pasiūlymas ? Gal galite padėti rasti į Filipinus atgal iš Tokyo? Ačiū 🙂

  Reply
  • 2017-03-09 at 23:13
   Permalink

   Sveikas, Justinai. Yra tik į Manilą. Ir nesupratau antros klausimo dalies. Prie ko čia skrydis iš Tokijo atgal į Filipinus? Paaiškinsit gal? 🙂

   Reply
   • 2017-03-10 at 09:03
    Permalink

    Kalbelis būtų padėjęs ten, grįžimas į LT iš Tokyo:) kiek ieškojau į Manila tai su FINNAIR iki Honkongo o poto persedimas į kitas oro linijas ir kaina jau ~350€ mažiausia. Jūs tą patį randat?

    Reply
    • 2017-03-10 at 09:25
     Permalink

     Kažkas panašaus. Šiaip 350 EUR labai nebloga kaina kaip į Manilą 🙂

     Reply
 • 2017-03-09 at 18:51
  Permalink

  Kaip ieskote open jaw skrydziu? Nejaugi tiesiog speliojate datas? 🙂 Per momondo ieskote?

  Reply
 • 2017-03-09 at 18:14
  Permalink

  Nusipirkau 2018 m. vasario 1-15 d. į Singapūrą ir grįžimą iš Tokijo už 243.
  Ką tik grįžau iš Azijos, tai kitiems metams bus kaip tik ir ten, kur nebuvus 🙂 Tiesa, Tailandą vis tiek reiks įtraukti, bet vėliau pasidėliosiu. Porai dienų labai rekomenduoju ir Kambodžą.

  Reply
 • 2017-03-09 at 18:03
  Permalink

  Nieko nepavyksta rast su Denpasaru ar Jakarta. Gal nemoku ieskoti 🙁

  Reply
 • 2017-03-09 at 14:38
  Permalink

  Aciu, tikrai matau daugiau miestu, bet balandziui nieko neisspaudziu, kazkaip geriausios kainos lenda man geguze

  Reply
  • 2017-03-09 at 14:49
   Permalink

   Yra tikrai variantų balandžio pradžioje ir balandžio pabaigoje. Vienintelis juodas periodas – balandžio vidurys ir visi puikiai suprantam kodėl – Velykos 🙂 Per tokias šventes kainos visada būna sukeltos

   Reply
 • 2017-03-09 at 13:50
  Permalink

  Sveiki,
  O galite sukombinuoti is Vilniaus ir atgal i Tailanda ir Tokija, kad ieitu i kelione balandzio 13d.? 2/3 savaitem.?
  Ir kita varianta Tailandas + Vienamas?

  Aciu. 🙂

  Reply
  • 2017-03-09 at 14:18
   Permalink

   Laba,
   Prašau, pigesnis variantas net nei pas mus pavyzdyje: 218 EUR už kelionę Vilnius-Bankokas ir grįžimas Tokijus-Vilnius
   http://tinyurl.com/z3lvmd3

   Tokio varianto Tailandas+Vietnamas nėra – neįdėmiai skaitėte naujieną

   Reply
 • 2017-03-09 at 13:47
  Permalink

  Puse dienos praleidau ieškodamas balandžio mėn datū bet nieko išskirtinio nepavyko rasti. Tuo metu nusimato vaikų atostogos būtų šaunu jei kas nors pasidalintų nuoroda su akcijine kaina.

  Reply
  • 2017-03-09 at 14:10
   Permalink

   Tai kad kaip pavyzdys įkeltos akcijinės kainos išvykimui per Velykas į Singapūrą arba Malaiziją.

   Reply
 • 2017-03-09 at 13:11
  Permalink

  Sveiki. Iki kada maždaug tokios bilietų kainos rudeniui, žiemai kitai tokių variantų yra? Ačiū 🙂

  Reply
  • 2017-03-09 at 13:37
   Permalink

   Sveiki. Yra ir žiemai, bet kainos nuo lapkričio kiek aukštesnės.

   Reply
 • 2017-03-09 at 12:03
  Permalink

  Ar nera kokiu variantu i Pekina ir Hong Konga?:) kazkaip as neuzmaciau:)

  Reply
 • 2017-03-09 at 11:15
  Permalink

  Ačiū labai! Kaip tik to ir ieškojau. Singapūras + Japonija ir dar su galimybe pasirinkt datas <3

  (268 eurai kainavo be tarpinio skrydžio)

  Reply
 • 2017-03-09 at 10:45
  Permalink

  Rasote, kad yra bilietu i Mianmara. Geguzes menesi 2 zmonems kokia butu kaina porai savaiciu?

  Reply
  • 2017-03-09 at 10:48
   Permalink

   Į Mianmarą iš Vilniaus bilietai kainuoja 376 EUR – kiek brangiau, nei į Tailandą, Malaiziją ar Singapūrą. Bet kaina vis vien nereali. Bilietų pavyzdys čia: http://tinyurl.com/j7lcgw4

   Reply
 • 2017-03-09 at 10:39
  Permalink

  Liepos pabaigai – rugpjūčio pradžiai ar įmanoma surasti kokį nors variantą? Tuo metu skrydžiai bus vykdomi iš Kauno oro uosto

  Reply
  • 2017-03-09 at 10:43
   Permalink

   Deja, bet ne… Iš Kauno tokių kainų kažkodėl nemeta. Siūlom keliauti iki liepos 13 dienos arba jau rugsėjo pradžioje – tokiu metu bilietų yra 🙂

   Reply
 • 2017-03-09 at 10:25
  Permalink

  Nupirkta su pasais!

  Super! Dėkui 😉

  Reply
 • 2017-03-09 at 10:12
  Permalink

  Sveiki,

  O perkant bilietus? Reikia būtinai paso duomenis suvesti ar užtenka ID kortelės?

  P.S. ačiū!

  Reply
  • 2017-03-09 at 10:13
   Permalink

   Geras klausimas… Šiaip ID kortelės duomenų tikrai neveskit – bus geriau. Pasistenkit palikti tuščius tuos laukelius (jei leidžia)

   Reply
 • 2017-03-09 at 09:56
  Permalink

  Sveiki, gal ka i Philipinus galit rast apie spali?

  Reply
   • 2017-03-09 at 10:34
    Permalink

    ačiū labai, taip, variantų be galo daug, gal kokį patarimą kaip optimizuoti paiešką būtų galima:)? nes taip jei ieškot keičiant po dieną ir po miestą, tai gali gerokai užsitęsti:)

    Reply
 • 2017-03-09 at 09:52
  Permalink

  Na, Jus tikrai nerealus! Nieko panasaus nemates! 😀

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.