Super hitas! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Bankoką, Tailandas – tik 57 EUR į vieną pusę!

Neįtikėtina kaina į Tailandą iš Lenkijos sostinės Varšuvos! Bilietai tekainuoja vos 57.50 EUR už tiesioginį skrydį į vieną pusę. Tokią nerealią galimybę nuvykti į didžiausią Tailando miestą ir sostinę Bankoką siūlo „Rainbow Tours“ kompanija. Skrydis – tiesioginis, be jokių tarpinių sustojimų, o į kainą įskaičiuotas ir 20 kg registruojamas bagažas! Nuostabu, tiesa? Gaila, bet tokia kaina yra tik skrydžiui į priekį. Kaip grįžti atgal į Europą ir Lietuvą, jau reikėtų dėliotis patiems (arba tai už Jus galime padaryti ir mes!). Pasiūlymas idealiai tiks užkietėjusiems keliautojams, kurie į Pietryčių Aziją skrenda keliauti ne vieną savaitę ir neturėdami nusistatę konkrečios grįžimo datos iš anksto. Iki Varšuvos iš Kauno ar Vilniaus galima nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos nuo 3-5 EUR (apie vieną tokią akciją jau buvome skelbę praėjusią savaitę!).
Viena iš laimingiausių ir nuotaikingesnių šalių Pasaulyje – Tailandas, neveltui vadinamas šypsenų šalimi. Čia, atrodo, kad šypsosi visi: žmonės, saulė, jūra, džiunglės ir priima į savo glėbį. Geras klimatas, geros kainos, puikus maistas ir neįtikėtina vaisių gausa, įdomi architektūra, žavinga kultūra ir gera infrastruktūra – Tailandas žino kaip reikia rodyti pavyzdį savo kaimynams. Milijonai turistų renkasi Tailandą kasdien kaip vietą atostogoms, milijonai jį renkasi ir kaip vietą pažintinėms kelionėms. Tailandas – verta!
Pigių bilietų į Bankoką laikotarpis: 2017 metų kovas (tėra viena data išvykimui už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Bankokas (tiesioginis skrydis į vieną pusę)
Bilietus į šį čarterinį reisą galite įsigyti oficialioje „Rainbow Tours“ svetainėje. Tėra viena data išvykimui – kovo 18-ąją (šeštadienis). Bilietų kaina šią dieną už kelionę į Tailandą tekainuoja 249 Lenkijos zlotus, kas yra apie 57.50 EUR. Bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip jau minėjome – grįžimą atgal į Lietuvą per kurį nors Europos miestą jau teks dėliotis patiems arba tai galite patikėti mums!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Super hitas! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Bankoką, Tailandas – tik 57 EUR į vieną pusę!

 • 2017-03-16 at 16:36
  Permalink

  O man apskritai nera kaip skrydzio pasirinkimo bankokas. Arba as nematau

  Reply
  • 2017-12-06 at 12:09
   Permalink

   labas, norejome 2 zm i tailanda sausio 10d ir atgal uz men… ar kitur pvz karibus, kuba, filipinai…. 869816845 Gintaras

   Reply
 • 2016-02-26 at 12:19
  Permalink

  Patarkit kaip pigiau grizti isskridus kovo 27 ir prabuvus kokias dvi savaites. Tinka ir salys aplin Tailanda grizimui

  Reply
  • 2016-02-26 at 12:23
   Permalink

   Tokie klausimai aptariami privačiai kontaktų skiltyje nurodytu el. pašto adresu, telefonu arba asmenine žinute 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.