WoW! Nerealiai pigūs bilietai iš Prahos arba Bratislavos įvairiomis Azijos ir Afrikos kryptimis – vos nuo 175 EUR!

Oro linijų bendrovė „FlyDubai“ iš Prahos bei Bratislavos pasiūlė nerealiai pigius bilietus įvairiomis Azijos bei Afrikos kryptimis. Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 175 EUR, už kurią galima aplankyti Dubajų. Pridėjus keliasdešimt eurų krypčių sąrašas smarkiai išsiplečia: galima aplankyti Šri Lanką, Nepalą, Tanzaniją, Ugandą ar net Maldyvus! Visi skrydžiai vykdomi per avialinijų bazę Dubajuje, kuriame Jūsų lauktų ilgesnis ar trumpesnis persėdimas. Deja, bet į bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti (tiesa, suma sąlyginai nėra didelė). Prahą iš Vilniaus arba Kauno pigiai ir patogiai galima pasiekti pigių tarptautinių autobusų maršrutais.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų gegužė-birželis bei 2017 metų spalis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Praha arba Bratislava-Dubajus-Šri Lanka/Nepalas/Tanzanija/Uganda/Maldyvai-Dubajus-Praha arba Bratislava (paprastai grįžtant Dubajuje lauktų virš 20 h persėdimas, kurį galima kokybiškai išnaudoti apžiūrint ir šį prabangųjį JAE miestą)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Praha-Dubajus-Praha su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip jau rašėme, skrydžiai į Dubajų yra patys pigiausi. Kelionės kitomis kryptimis yra kiek brangesnės. Detalus sąrašas su pridėtomis nuorodomis į bilietų pirkimą bei kainų patikrinimą – čia:
Bratislava-Dubajus-Bratislava bilietai kainuoja nuo 189 EUR – spausti čia
Bratislava-Katmandu (Nepalas)-Bratislava bilietai kainuoja nuo 259 EUR – spausti čia
Praha-Hambantota (Šri Lanka)-Praha bilietai kainuoja nuo 280 EUR – spausti čia
Praha-Dar es Salamas (Tanzanija)-Praha bilietai kainuoja nuo 294 EUR – spausti čia
Praha-Entebbe (Uganda)-Praha bilietai kainuoja nuo 297 EUR – spausti čia
Praha-Malė (Maldyvai)-Praha bilietai kainuoja nuo 361 EUR – spausti čia
Galimi ir kiti variantai. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Prahą arba Bratislavą viena aukščiau paminėtų krypčių su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.