Du viename: pasiūlymas norintiems pamatyti kuo daugiau – Vietnamas ir Tailandas vienos kelionės metu su „Qatar Airways“ iš Varšuvos – vos nuo 407 EUR!

Sudėliojome puikų variantą, išvykstant iš Lenkijos sostinės Varšuvos, vos vienos kelionės metu aplankyti iškart 2 Pietryčių Azijos valstybes: „tūkstančio šypsenų šalį“ Tailandą ir Raudonojo Drakono šalimi vadinamą Vietnamą. Visi skrydžiai būtų vykdomi su aukščiausios klasės aptarnavimo kokybe pasižyminčiomis oro linijomis pasaulyje – Kataro avialinijomis, įskaitant ir skrydį tarp Tailando ir Vietnamo! Pigiausias toks skrydžių „paketas” kainuoja vos nuo 407 EUR! Į jį būtų įtrauktas skrydis iš Varšuvos į Bankoką, vidinis skrydis Azijoje iš Bankoko į Vietnamo sostinę Hanojų bei grįžtamasis skrydis iš Hanojaus į Varšuvą. Ilgieji tarpkontinentiniai skrydžiai būtų vykdomi su tarpiniu sustojimu Dohoje, bet tai būdinga visiems tolimiesiems „Qatar Airways“ skrydžiams. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir 30 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Varšuvą iš Vilniaus arba Kauno pigiai ir patogiai galima pasiekti pigių tarptautinių autobusų maršrutais, kurių kaina akcijų metu kainuoja vos 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę.
Viena iš laimingiausių ir nuotaikingesnių šalių Pasaulyje – Tailandas, neveltui vadinamas šypsenų šalimi. Čia, atrodo, kad šypsosi visi: žmonės, saulė, jūra, džiunglės ir priima į savo glėbį. Geras klimatas, geros kainos, puikus maistas ir neįtikėtina vaisių gausa, įdomi architektūra, žavinga kultūra ir gera infrastruktūra – Tailandas žino kaip reikia rodyti pavyzdį savo kaimynams. Milijonai turistų renkasi Tailandą kasdien kaip vietą atostogoms, milijonai jį renkasi ir kaip vietą pažintinėms kelionėms. Tailandas – verta!
Vietnamas – kalnų ir upių šalis, čia gausu miškų, vyrauja tropikų augmenija. Aukščiausia šalies viršukalnė – Phan Xi Păng kalnas (3143 m). Vietnamo pakrantėje – puikūs smėlio paplūdimiai. Ties Vietnamo pakrante yra vaizdingoji Halongo, arba Nusileidžiančiojo drakono, įlanka, kurioje – per 3000 salų ir iš vandens išnirusių įvairių formų uolų. Gamtos turtai – tai Vietnamo vizitinė kortelė, viliojanti turistus.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų vasaris-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Doha-Bankokas-Hanojus-Doha-Varšuva (galimas ir atvirkštinis variantas pirmiausiai skrendant į Vietnamą grįžtant atgal iš Tailando)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva-Bankokas-Hanojus-Varšuva su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Mokantiems planuotis atostogas iš anksto, puikus variantas 2017 metų rudeniui (lapkričio mėnesiui). Spausti čia.
Na, o čia – atvirkštinio kelionės varianto pavyzdys – spausti čia:

Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Qatar Airways“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~50 EUR brangiau. Primename, kad lygiai tokį patį kelionės planą (ir ta pačia kaina) galima susidėlioti ir pirmiausiai vykstant į Hanojų, vėliau grįžtant atgal į Lenkiją iš Tailando.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Tailando sostinę su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

11 thoughts on “Du viename: pasiūlymas norintiems pamatyti kuo daugiau – Vietnamas ir Tailandas vienos kelionės metu su „Qatar Airways“ iš Varšuvos – vos nuo 407 EUR!

 • 2017-01-10 at 23:47
  Permalink

  Aa vien I vietnama noreciau 🙂

  Reply
 • 2017-01-10 at 23:38
  Permalink

  O kokia nuoroda atvirkstinio varianto butu, norisi Tailande ilgiau pabuti. Arba kad butu per puse laiko tiek ten, tiek ten, ir koks 20/22 dienos? Gal galit pagelbeti su ieskojimu? 🙂

  Reply
 • 2017-01-10 at 21:48
  Permalink

  Aha, bet taila das jau aplankytas, o dar ir papildoma visa butu I ji 🙂 O delipjimas grynai rankiniu budu kiekbiena data tikrinant vyksta, jeimultiple cities variantas? Negi jus irgi rankiniu budu atsitiktinai pataikyt bandot ant get kainu? 🙂

  Reply
  • 2017-01-10 at 21:51
   Permalink

   Patirtis, nuojauta ir mokėjimas „dirbti” su avialinijų oficialiais puslapiais daro stebuklus 🙂 O šiaip vien tik į Tailandą skristi net neapsimoka. Na, bilietai kainuos 20-30 EUR pigiau. Bet tai kas iš to? Vien skrydis Bankokas-Hanojus kainuoja kur kas brangiau. O kur dar galimybė vienu šūviu nušauti du zuikius? Šioje vietoje sumokėjęs šiek tiek daugiau naudą gauni kur kas didesnę 🙂

   Reply
 • 2017-01-10 at 20:02
  Permalink

  O jei imt tik varsuva hanojus varsuva galbut Dar pigiau butu? Arba idealiai varsuva hanojus o atgal is ho ci mino.

  Reply
  • 2017-01-10 at 20:09
   Permalink

   Reikia dėlioti… Šiek tiek pigiau grįžti atgal į Varšuvą iš to pačio Bankoko 🙂 Bet taip juk neįdomu 🙂

   Reply
 • 2017-01-10 at 16:41
  Permalink

  Ką tik paskelbtas postas, bet kaina jau padidėjusi. Gal įsivaizduojate kodėl?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.