Oho! Pigūs bilietai į Montego Bėjų, Jamaika iš Miuncheno – vos 148 EUR į abi puses!

Super kaina skrydžiams iš Miuncheno į Jamaiką! Bilietus, kainuojančius vos 148 EUR, mums siūlo vokiečių oro linijų bendrovė „Condor“. Skrydžiai iš Vokietijos į Montego Bėjų – tiesioginiai, tiesa į bilietų kainą nėra įtrauktas registruojamas bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 30 EUR už kelionę į vieną pusę. Miucheną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Saulėta ir draugiška Jamaika kasmet sulaukia vis daugiau turistų iš viso pasaulio. Tai suprantama: sala gali pasigirti gražia egzotiška gamta, puikiais paplūdimiais ir viešbučiais, kurie atitinka kiekvieno keliautojo skonį ir finansines galimybes. Balto smėlio paplūdimiai, Bob Marley ir nerūpestingas gyvenimo ritmas tapo pagrindiniais Jamaikos simboliais. Tačiau Jamaika (235 km ilgis ir 93 km plotis) trečia pagal dydį ir tankiausiai anglakalbių apgyvendinta sala Karibuose, gali pasigirti turtingomis kultūrų tradicijomis ir begalinėmis turizmo ir poilsio galimybėmis. Saloje galima pamatyti vaizdingus kalnus ir atogrąžų miškus, gražius krioklius ir nuostabius paplūdimius su baltu smėliu šiaurėje ir juodu – pietuose. Oro temperatūra žiemą ir vasarą yra beveik identiška. Dainininko Vytauto Kernagio apdainuotas “Montego Bay”, turbūt skamba dainoje, kaip besiderinantys žodžiai, kurių prasmė nelabai aišku iš kur atsiranda, tačiau dainoje minima Jamaika, būtent čia, Karibuose, Jamaikoje yra nuostabusis Montego Bay. Montego Bay garsus bemuite prekyba ir kruizinių laivų terminalu, įsikūrusiu nuostabiame pusiasalyje, išsikišusiame į įlanką. Jame esantis Doctor’s Cave paplūdimys, apsuptas skaidrių turkio mėlynumo vandenų, yra vienas populiariausių paplūdimių visoje saloje. Įlanką supa įspūdingi neaukšti kalnai. Atvykstant į Jamaiką, viza išduodama atvykimo oro uoste. Deja, bet nuo praėjusių metų “visa-on-arrival” pabrango net 5 kartus ir dabar kainuoja solidžią 100 USD sumą.Pigių bilietų į Jamaiką laikotarpis: 2018 metų vasaris (tėra viena data už šią kainą – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Miunchenas-Montego Bėjus-Miunchenas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Norime akcentuoti, kad Momondo atlikus paiešką, spausti ant Expedia arba ThomasCook nuorodų. Tik čia turėsite galimybę nusipirkti bilietus už nepilnai 148 EUR kelionei į abi puses:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į Jamaiką su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.