Super! Pigūs bilietai iš Varšuvos į egzotiškąsias Bahamų salas – tik 489 EUR į abi puses!

Pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“ paskelbė akciją – bilietai iš Varšuvos į Karibuose esančias Bahamų salas kainuoja labai pigiai – bilietų kaina prasideda vos nuo 489 EUR į abi puses! Visi skrydžiai – jungiamieji su keliais persėdimais viename Europos ir Amerikos oro uostų. Į pigių bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „Star Alliance“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Bahamų salynas išsidėstęs Karibų jūroje ir asocijuojasi su nuostabiomis atostogomis gulinėjant balto smėlio paplūdimyje ir siurbčiojant saldų kokteilį. Tūkstančius turistų traukia Bahamų gamtovaizdžiai, paplūdimiai ir puikus klimatas. Vidutinė dienos temperatūra net žiemą retai nukrenta žemiau +18 C, o vidutinė vasaros oro temperatūra yra apie +30 C. Deja, salos dažnai kenčia nuo uraganų ir vėtrų, kurios dažniausiai atūžia rugsėjo mėnesiais. Šiame nuostabios gamtos kampelyje tikrai galima rasti daug įdomybių, tačiau dar įspūdingesnių vaizdų reikia ieškoti po vandeniu. Beveik po kiekviena sala plyti fantastiški dariniai iš kalcito. Pastarieji dėl savo įspūdingumo vadinami katedromis, o jų sudaromi arkų labirintai – mėlynosiomis skylėmis.
Svajojate apie netradicinį poilsį? Didžiajame koraliniame rife jūsų laukia smagios maudynės su draugiškomis vietinėmis kiaulaitėmis. Jos – vienintelės vietovės gyventojos. Ne mažesnį įspūdį paliks ir jaukios vandens pramogos su delfinais Žydrosios lagūnos saloje. Be to, visame salyne galite drąsiai žvejoti.
Kelionės į Bahamų salas – tai gyvenimo nuotykis, nudažantis nuotraukų albumus pačiomis gražiausiomis Karibų spalvomis. Apsilankius čia įsismelkia mintis, kad pirmasis gražaus Naujojo pasaulio atspirties taškas Kolumbo kelyje pasitaikė neatsitiktinai.Pigių bilietų į Bahamus laikotarpis: 2018 metų spalis-lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Amsterdamas-Vašingtonas-Fort Lauderdeilas-Marš Harboras (Bahamai)-Fort Lauderdeilas-Vašingtonas-Amsterdamas-Varšuva
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Bahamų salas nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus per Varšuvą į Bahamus su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.