Pigūs bilietai į Livingstoną, Zambija, iš Briuselio arba Amsterdamo – tik 369 EUR į abi puses!

Atsirado labai pigių bilietų iš Briuselio bei Amsterdamo į Livingstoną arba Marambą – miestą pietų Zambijoje, Pietų provincijos administracinį centrą. Pigūs bilietai į Zambiją kainuoja vos nuo 369 EUR į abi puses. Tokius pigius bilietus siūlo „Oneworld“ avialinijų aljansas, vienijantis tokias oro linijų bendroves kaip „Iberia“, „Austrian Airlines“, „British Airways“, „Malaysia Airlines“ ir dar visą eilę oro linijų bendrovių. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais Londone ir Nairobyje. Į bilietų kainą įskaičiuotas 23 kg registruojamas bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Kelionę tektų pradėti ir baigti Briuselyje (arba Amsterdame), kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „RyanAir“ arba „Air Baltic“ skrydžiais.
Zambijoje pribloškia keisti laiko pojūčio kontrastai – tūkstančius metų gaudžiantis Viktorijos krioklys ir jo pursluose akimirksniui susiformavęs vaivorykštės žiedas, kažkur skubantis, lekiantis miesto gyvenimas ir, rodos, pirmykščiuose amžiuose sustingusi kaimo kasdienybė. Ko gero, dažnam keliautojui išgirdus žodį „Zambija“ vaizduotėje iškyla besileidžiančios saulės spindulių oranžine spalva nudažytos savanos toliai ir tarp akacijų krūmokšnių nutysę liūtų, žirafų, dramblių šešėliai ar galingųjų baobabų siluetai. Būtent tokie vaizdai, kurių fotografams ir režisieriams gražinti nereikia, dažniausi rodomi meniniuose ir dokumentiniuose filmuose apie Afrikos gamtą, spausdinami kelionių žurnaluose.
Zambija – tai Afrikos neapdirbtas deimantas. Čia vieni gražiausių žemyno nacionalinių parkų, keletas labiausiai pasaulyje lankomų objektų: pietinėje krašto dalyje Viktorijos kriokliai, pietvakarinėje dalyje – Karibos ežeras ir Zambezės nacionalinis parkas. Sraunioji Zambezė kviečia labiausiai patyrusius žvejus: galima mėginti laimę sugauti aštriadantę tigražuvę. Zambija taip pat ir ornitologų rojus; paukščių čiulbėjimas primena vargonų muziką.
Keliaujantiems savarankiškai Zambija gali būti didelis išbandymas: atstumai tarp didžiausių miestų ir lankytinų vietų yra tikrai dideli, todėl tai pareikalaus daug laiko ir kantrybės. Vis dėlto net ir dideli išbandymai kai kuriems yra Zambijos žavesio dalis. Išskyrus Lusaką ir Livingstoną, ši šalis – tikrasis Afrikos vaizdas, mažai paliestas vakarų civilizacijos.
Pigių bilietų į Zambiją laikotarpis: 2018 metų lapkritis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Briuselis/Amsterdamas-Londonas-Nairobis-Livingstonas-Nairobis-Londonas-Briuselis/AmsterdamasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Briuselis-Livingstonas-Briuselis su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip jau ir minėjome, analogišką kelionės variantą galima susidėlioti ir iš Amsterdamo – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Briuselį arba Amsterdamą į Zambiją su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.