Geras! Pigūs bilietai visą 2018 metų vasarą iš Vilniaus į Almatą, Kazachstanas – tik 182 EUR į abi puses!

Puikus pasiūlymas norintiems nuvykti į šauniojo žurnalisto Borato gimtinę – Kazachstaną ir jos senąją sostinę – Almatą (Kazachstano sostinė iš Almatos į Astaną perkelta 1997 m.). Punktualiausios pasaulyje skrydžių bendrovės apdovanojimą užsitarnavusios nacionalinės Latvijos oro linijos „AirBaltic“ pristatė naujų maršrutų tinklelį, kuriame atsirado vietos ir tolimajam Kazachstanui. Pirmieji bilietai parduodami už labai gerą, vos 182 EUR siekiančią, bilietų kainą. Tradiciškai kaip ir dauguma „AirBaltic“ skrydžių, ši kelionė būtų vykdoma su tarpiniu sustojimu Latvijos sostinėje Rygoje, kur yra įsikūrusi avialinijų bazė. Galima lengvai susiplanuoti kelionę tiek su trumpu, tiek su 12 h trunkančiu persėdimu Rygoje taip nemokamai aplankant ir praleidžiant visą vasaros dieną Latvijos sostinėje. Šaunu, tiesa? 🙂 Į bilietų kainą yra įskaičiuotas tik skrydis su rankiniu bagažu. Norint su savimi pasiimti lagaminą, reikės už jį susimokėti papildomai. Ypač smagu matyti tai, kad bent jau kol kas už akcijinę kainą yra labai daug datų visam 2018 metų vasaros sezonui!
Šiuo metu Kazachstanas – naftą, gamtines dujas ir beveik visus Mendelejevo lentelėje nurodytus cheminius elementus išgaunanti šalis, patirianti ryškią Rusijos, Kinijos ir Turkijos įtaką. Šioje šalyje galima puikiai gyventi, ar juo labiau keliauti, mokant tik rusų kalbą, nes ja susikalbėsite Kazachstane visur. Almata dažnai pavadinama obuolių gimtine – laikoma, kad būtent šiame Vidurio Azijos regione pradėti auginti obuoliai. Vienas iš miesto simbolių iki šiol yra ši obuolį primenanti skultūra. 1997 m. praradusi Kazachstano sostinės vardą Almata liko ne tik didžiausiu šalies miestu bet ir šalies kultūros, socialiniu ir finansų centru. Greitai augančiu, tačiau ne tokiu tviskančiu, kaip naujoji sostinė Astana.
Kazachstane – unikali ir labai įvairi gamta. Gamtovaizdžiai pasakiški: kalnai, upės, Kaindy ežeras (nuotraukoje), stepės. Kazachstanas – devinta pagal dydį pasaulio šalis (2 725 tūkst. km2), o gyvena tik 16 763 600 žmonių. Centrinėje šalies dalyje neaprėpiamos stepių platumos virsta pusdykume ir dykuma pietvakariuose! Medžiai žaliuoja tik artėjant Tian Šanio kalnų link ir kai kur stepėse. Lietuviai, pamėgę gražuolius Tian Šanio kalnus, kone kasmet apsilanko šioje šalyje, išsiveždami gražiausius rytietiškus prisiminimus. Taipogi reikia pažymėti, kad Kazachstanas – be galo saugi šalis: jokių apiplėšinėjimų, banditizmo, gatvės chuliganizmo apraiškų. Griežta valdžia su tvirta policijos, kariuomenės atrama.Pigių bilietų į Almatą laikotarpis: 2018 metų gegužė-rugsėjis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Ryga-Almata-Ryga-Vilnius
Oficialioje „airBaltic“ svetainėje bilietai yra ~50 EUR brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Almata-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Almatą su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų variantą Almatoje, netoli oro uosto esančiame „Hotel Shugla“ viešbutyje, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,4 balo! Dviviečio kambario nuoma šiame viešbutyje savaitei laiko kainuoja tik 72 EUR arba vos 10,30 EUR/para dviems žmonėms (oho, kokia kaina!). Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Shugla
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Almatoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Geras! Pigūs bilietai visą 2018 metų vasarą iš Vilniaus į Almatą, Kazachstanas – tik 182 EUR į abi puses!

  • 2018-04-10 at 23:06
    Permalink

    Kaina labai gera. Esu buvęs. Tiems, kas neturi laiko/noro vykti į JAV apžiūrėti Didžiojo Kanjono – 200 km nuo Almaty yra jo „jaunesnysis brolis“ – Čaryno kanjonas. Patikėkit, verta. Su dienos ekskursija iš Almaty. Pusvelčiui, mūsų supratimu. Turiu tik abejonių dėl Isyk Kulio ežero. Jį aplankyti tikrai verta. Bet kad jis Kirgizijoje…

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.