Pigūs bilietai su „Qatar Airways“ iš Varšuvos į kurortinę Penango salą Malaizijoje – tik už 396 EUR!

Atsirado vos 396 EUR kainuojančių pigių bilietų iš Lenkijos sostinės į vieną gražiausių kurortinių Malaizijos salų – Penangą! Verta atskirai pažymėti, kad skrydžiai būtų vykdomi su aukščiausios klasės aptarnavimo kokybe pasižyminčiomis oro linijomis pasaulyje – Kataro avialinijomis, kurios paskelbė puikią akciją norintiems pakliūti iš Oslo į paslaptingąją Malaiziją! Akcijiniai pigūs „Qatar Airways“ skrydžiai būtų vykdomi su tarpiniu sustojimu Dohoje, bet tai būdinga visiems tolimiesiems „Qatar Airways“ skrydžiams. Į skrydžio kainą įskaičiuotas 30 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Visi kelionių entuziastai vienbalsiai teigia, jog Penango sala – tikras Malaizijos brangakmenis. Įdomybių joje tikrai netrūksta. Pagrindinis traukos centras – salos sostinė Džordžtaunas. Įspūdinga kolonijinė architektūra, muziejai, šventyklos, o taip pat galybė vietinių restoranėlių, kuriuose galima paragauti unikalių tradicinių patiekalų – šis miestas tikrai sužavi turistus. Sala keliautojus džiugina ir puikiais paplūdimiais, ryžių plantacijomis, jaukiais žvejų kaimeliais, džiunglėmis, nedideliu nacionaliniu parku. Tad čia veiklų tikrai atras kiekvienas.
Salą su kontinentine šalies dalimi sujungia 13,5 kilometrų ilgio tiltas, kuris yra trečias pagal ilgį tiltas pasaulyje.
Penango sala yra pagrindinė Malaizijos poilsio zona. Sala garsėja ne tik savo smėlėtais paplūdimiais (garsiausias Batu Ferringhi paplūdimys) ir puikiais įvairiausių kategorijų viešbučiais, bet ir savo sostine Penangu, buvęs Džordžtaunas. Mieste gyvena virš 400 tūkstančių gyventojų. Kinų kvartalo atmosfera čia jaučiama labiau negu Honkonge ar Singapūre: siauros gatvelės, nedidelės krautuvėlės, vaisių ir daržovių vitrinos, kavinės ir jūros gėrybių restoranai, rikšos, turgūs. Penange gausu architektūros paminklų, religinių įžymybių. Naktinių pasilinksminimų mėgėjams atidaryti barai, diskotekos, pub’ai. Penange yra ir aukštikalnių kurortai. Pasiekti juos galima senoviniu funikulieriumi, kuris per džiungles pakyla iki 830 m aukščio. Kylant atsiveria nuostabus salos vaizdas ir Kek Lok Si – pats didžiausias pietryčių Azijoje budistų vienuolynas, esantis salos centre ant aukštos kalvos mažame Ajer Itamo mieste.Pigių bilietų į Penangą laikotarpis: 2018 metų balandis-rugsėjis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Doha-Penango sala-Doha-Varšuva
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei norite, už tokią pačią sumą galima susidėlioti kelionę ir rugsėjo mėnesį – spausti čia.
Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Qatar Airways“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos ir kelionės kryptis, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Malaiziją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.