Pigūs bilietai su geriausiomis pasaulyje Kataro avialinijomis iš Oslo į Kvalą Lumpūrą, Malaizija – tik 340 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Norvegijos sostinės į Kvala Lumpūrą, Malaiziją! Verta atskirai pažymėti, kad skrydžiai būtų vykdomi su aukščiausios klasės aptarnavimo kokybe pasižyminčiomis oro linijomis pasaulyje – Kataro avialinijomis, kurios paskelbė puikią akciją norintiems pakliūti iš Oslo į paslaptingąją Malaiziją! Būtent Kataro oro linijos yra oficialiai pripažintos geriausia oro linijų bendrove pasaulyje. Visai neseniai ši bendrovė iškovojo 2 apdovanojimus: geriausiai aptarnaujančios ir geriausios ekonominės klasės oro linijos pasaulyje. Su visu naujausiu avialinijų reitingu galite susipažinti čia.
Akcijiniai pigūs „Qatar Airways“ skrydžiai į Kvalą Lumpūrą būtų vykdomi su trumpu tarpiniu sustojimu Dohoje, bet tai būdinga visiems tolimiesiems „Qatar Airways“ skrydžiams. Į skrydžio kainą įskaičiuotas 30 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Jei ryžtumėtės keliauti pirma klase, Jūsų lauktų nekasdieniški šios kompanijos privalumai – dešimties patiekalų valgiaraštis pirmosios klasės keleiviams. Tiesa, ši malonė laukia po to, kai išvykimo terminale pasimėgausite kūno masažu, veido raukšlių lyginimo procedūromis bei sūkurine vonia. Šios oro linijos dar visai nesenai įsigijo svajonių lėktuvą „Boeing 787 Dreamliner“. Prabangiausiame lėktuve galima įsitaisyti patogiuose krėsluose, reguliuoti jų aukštį ir padėtį ir stebėti kerinčius vaizdus pro spalvas keičiančius langus. Labiausiai nuvargusiems ir prabangos ištroškusiems keliautojams leidžiama pasimėgauti lėktuve esančia karšta vonia. Žinoma, vonios kambaryje irgi yra langas. Galima pagalvoti ir apie rojų… Oslą pigiai ir patogiai pasiekti iš Vilniaus galima su „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais.
Kvala Lumpūrą pavadintume viena iš visos Azijos galimų sostinių. Čia kaip niekur kitur suplaukia žmonės iš šio žemyno ir viso pasaulio. Tai – švarus, gražus miestas su alėjomis, parkais, naktimis pavirstantis į tikrą šviesų ir stebuklų šalį. Dėl to pelnytai gavęs slapyvardį – “Miestas – šviesų sodas“. Dėl savo strateginės padėties Kvala Lumpūras tapo vienu iš pagrindinių tarptautinės prekybos ir verslo centru. Pagrindinė miesto vertybė yra Petronas Bokštai – Dvyniai.
Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia yra vienas aukščiausių pasaulyje pastatų – Petrona Twin Towers dangoraižis, trečias pagal aukštį televizijos bokštas Menara Kuala Lumpur, didžiausia Masjid Negara mečetė Azijoje, trečias pagal ilgį Penango tiltas, vienas geriausių Azijoje Okeonariumų ir kt. Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti pasinaudoję šiuo pigiu pasiūlymu!Pigių bilietų į Malaiziją laikotarpis: 2018 metų spalis-2019 metų vasaris (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Oslas-Doha-Kvala Lumpūras-Doha-Oslas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Qatar Airways“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos ir kelionės kryptis, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Oslą į Malaiziją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Viešbučiai Malaizijoje yra labai pigūs ir labai komfortabilūs. Kaip pavyzdį pateikiame Lankavio saloje esančio 3* „HIG Hotel“ rezervacijos kainą savaitei, kuri atsieina vos 275 EUR arba 39,29 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis visai netoli jūros kranto ir Booking.com svetainėje lankytojų vertinamas net 8,1 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
HigHotel
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį bet kuriame Malaizijos mieste. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.