Super! „RyanAir“ pigūs bilietai į Tulūzą, Prancūzija, iš Varšuvos – tik 18 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie labai pigius bilietus iš Varšuvos į Tulūzą – senovinio Oksitanijos regiono sostinę, nutolusią nuo Lietuvos per 2100 km! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos 78 PLN (Lenkijos zlotus), kas sudaro apie 18 EUR sumą už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Akmenimis grįstos painios gatvelės, aukšti, siauri langai būtinai su langinėmis, dviračiai, padabinti gėlėtais krepšeliais, kuriuose sėdi miniatiūriniai šuneliai, namų balkonai, tirštai apsodinti gėlėmis, daržovių ir mėsos turgeliai, maži prancūziški automobiliai, juodai apsirengę žmonės. Tai – Tulūza, šviesus ir saulėtas miestas, alsuojantis ramybe ir kvepiantis ką tik iškepta balta duona. Jį kerta dvi upės Garrone ir Canal du Midi. Dėl rausvų plytų pastatų ir raudonų čerpinių stogų jau šimtmečius šis miestas vadinamas rožiniu (Ville Rose).
Jei Paryžius Jus nuvylė, vis dar manote, jog prancūzai yra išdidūs ir nedraugiški – Jūs privalote Prancūzijai suteikti antrą šansą apsilankydami jos pietuose. Maistas čia sodresnis negu šiaurėje, o vynas saldesnis ir tirštesnis, nes vynuogės gauna daugiau saulės. Na, ir žmonės gerokai ramesni bei draugiškesni. Šiame regione nesunku pastebėti nemažai Pietų Prancūzijos ir Ispanijos tradicijų panašumų. Kaip ir daugelyje Viduržemio jūros šalių, taip ir Pietų Prancūzijoje žmonės turi ilgas pietų pertraukas, vadinamąsias siestas. Tulūzai būdingos ilgos ir vėlyvos vakarienės. Čia daugybė salsos barų, ispaniškų restoranų bei maisto parduotuvių. Populiari ir ispaniška muzika. Apsilankykite ir įsitikinsite tuo patys!
Pigių bilietų į Tulūzą datos: 2018 metų kovas (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Tulūza-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudę ant šios Momondo nuorodos. Pigiausi skrydžiai į Tulūzą iš Varšuvos dabar kainuoja 78 PLN (Lenkijos zlotai) už kelionę į abi puses, kas yra apie 18 EUR. Datų pasirinkimas labai didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.