Eurotripas arba trys viename: aplankykite Paryžių, Porto bei Boloniją vienos kelionės metu! Visų reikalingų bilietų kaina – vos 45 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, sudėliojome puikų kelionės variantą, kurios metu galėsite aplankyti net tris įdomias bei skirtingas Europos vietas – šviesų miestą Paryžių, Portugalijos Paryžių bei Portveino sostinę Porto bei vieną seniausių Italijos miestų – Boloniją. Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių vietų – nuo to galutinė kelionės kaina arba nesikeičia, arba keičiasi labai nežymiai. Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius gauname labai puikią bilietų kainą – už vos 44,96 EUR už tiesioginius skrydžius tarp minėtųjų miestų. Tokia kelionė tikrai ilgam įstrigs į Jūsų atmintį ir suteiks daug naujų pojūčių.
Kelionės pagrindinis akcentas – susipažinimas su dvejais paryžiais – tikruoju, esančiu Prancūzijoje ir portugališkuoju – esančiame pačiame Europos pakraštyje. Be to, Portas dar vadinamas ir tiltų miestu. Vieną iš jų, Dona Maria Pia geležinkelio tiltą, suprojektavo garsusis Gustavas Eifelis, tad šiuos miestus tikrai sieja kai kas daugiau, nei vaizdingi apibūdinimai!Pigių bilietų datos: 2019 metų lapkričio pabaiga-gruodis (galimi įvairios trukmės kelionės variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Paryžius-Porto-Bolonija-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba jei Jums tai atrodo sudėtinga, visada galite parašyti mums ir nupirksime bilietus už Jus! Rezervacijos pavyzdys už 44,96 EUR čia:
1. Kelionę pradedame pigiu tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus į Paryžių už 14,99 EUR – bilietus galima nusipirkti paspaudus čia:

2. Praleidžiame Paryžiuje kelias dienas ir vėliau tiesioginiu reisu už 9,99 EUR skrendame tiesiai į Porto – spausti čia:
3. Iš Porto už tą pačią 9,99 EUR sumą dabar jau vykstame į spalvingąją Boloniją – spausti čia:

4. Praleidą kelias dienas Bolonijoje grįžtame atgal į Kauną – spausti čia:

Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 45 EUR. Papildomai primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus per Paryžių į Porto su grįžimu atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.