Super! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Varšuvos į Prancūzijos Provanso regiono centrą Marselį – tik 37 EUR į abi puses!

Skubame pasidalinti naujiena, kaip pigiai iš Varšuvos balandžio pabaigoje galite apsilankyti Prancūzijos Provanso regiono centre – Marselyje bei pamatyti garsiąją Prancūzijos Rivjerą arba Žydrąją pakrantę! „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos į Marselį dabar tekainuoja 37 EUR už kelionę į abi puses! Labai geras pasiūlymas visiems trokštantiems apsilankyti viename gražiausių Prancūzijos kampelių. Kelionę tektų pradėti Varšuvoje, į kurią galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Marselis – yra svarbiausias Prancūzijos uostas ir antras pagal dydį šalies miestas. Marselis įkurtas graikų apie 600 m. pr. Kr. ir dabar laikomas vienu seniausių miestų ne tik Prancūzijoje, bet ir visoje Europoje. Marselis nėra tipiškas Prancūzijos miestas, greičiau, kultūrų ir tautybių mozaika, kiek chaotiška ir turinčia savitą šarmą. Marselis 2013 m. buvo paskelbtas Europos kultūros sostine (kartu su Slovakijos miestu Košice). Mėgstamiausia atostogų vieta Prancūzijoje – Provanso regionas, kurį dabar galite aplankyti ir Jūs!
Provanso regionas yra turtingas viskuo – tiek gamta, tiek savo vynais, tiek archeologiniais paminklais, tiek Alpių kalnyno vaizdais. O kur dar nuostabusis Verdono tarpeklis, pramintas Prancūzijos „Didžiuoju kanjonu“ arba nuostabieji Calanques fiordai, savo grožiu nenusileidžiantys garsiesiems Norvegijos fiordams? Čia tik keletas Provanso regiono vaizdų, kad galėtumėte susidaryti nuomonę, ką gali ši Prancūzijos pakrantė pasiūlyti vaizdų ištroškusiam keliautojui 🙂
Calanques fiordai:
Fiordai
Verdono tarpeklis:
Verdonas
Pigių bilietų į Marselį datos: 2019 metų gegužės spalis (yra kelios datos už šią sumą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Marselis-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudę ant šios Momondo nuorodos. Pigiausi skrydžiai į Marselį iš Varšuvos dabar kainuoja 152 PLN (Lenkijos zlotai) už kelionę į abi puses, kas yra apie 37 EUR. Datų pasirinkimas labai didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.